Активни филтери

Сет микрофон со сталак 2 во 1

Цена 700 ден
11 На залиха

• Микрофон наменет за караоке забава на вашите деца кои имаат можност сами да бираат музика од својот телефон.

• Производот содржи мелодии, AUX кабелче за поврзување прку телефон, 2 микрофони и сталак чија висина може да се продолжи дури до 104 cm.

• Производот е наменет за деца над 3 години.

• Производот користи 3x1.5V AA батерии кои не се вклучени во пакувањето.

• Димензии на производот: 25x60x25 cm.

• Димензии на пакувањето: 23x39x5 cm.

Сет микрофон со сталак

Цена 700 ден
20 На залиха

• Сетот се состои од микрофон и додатно кабелче за поврзување со МP3 плеер.

• Наменет за караоке забава на едно или две дечиња кои ќе имаат можност да се забавуваат со часови.

• Светлечки ефекти,копче on/off,кабелче за приклучок на микрофонот.

• Висината на сталакот на микрофонот се прилагодува според висината на вашето дете 60-104 cm.

• Производот користи 3x1,5 V AA батерии кои не се вклучени во пакувањето.

• Димензии на кутијата: 36x21x7 cm.

• Димензии на производот: 60x104 cm.

Сет шминкерница голема

Цена 2 590 ден
10 На залиха

Играчка со која вашето дете може да се забавува и да си игра секој ден.

Сетот се состои од 41 парче во кое спаѓаат: алки, кармин, наочари, огледало, фен, течен сапун, венче, пегла за коса, фигаро, шнолки, прстен, фотоапарат, чешел, парфеми и сенки.

Сет стаза голема

Цена 2 890 ден
1 На залиха

Израдувајте ги децата со тркачка стаза.

Оваа стаза се состои од 65 парчиња за поголема и повозбудлива трка.

Сетот се состои од 6 автомобили, хеликоптер, бензинска пумпа, сервис за автомобилите, тркачка стаза, семафор, рампа која се подига и спушта и знаци за регулирање во трката.

Бебе со корпа

Цена 1 450 ден
9 На залиха

Играчка со која вашето дете може да се забавува секој ден.

Сетот се состои од бебе, шишенце со млеко, шишенце со сок, корпа, тањирче, лажичка, торба, виљушка и цуцла.

Производот користи батерии кои се вклучени во пакувањето.

Кога ке се отстрани осигурувачот од батериите, бебето испушта звуци на плачење, смеење, кашлање, гугање, мама, тат

Бебе со количка

Цена 1 450 ден
15 На залиха

Играчка со која вашето дете може да се забавува секој ден.

Сетот се состои од бебе, количка, патче, шампон и течен сапун.

Бебето користи батерии кои се вклучени во пакувањето.

Кога ке се отстрани осигурувачот од батериите, бебето испушта звуци на плачење, смеење, кашлање, гугање, мама, тато.

Бебе со хранилка

Цена 950 ден
12 На залиха

Играчка со која вашето дете може да се забавува секој ден.

Сетот се состои од бебе, хранилка, патче, тањирче, лажица, вилушка и шише.

Бебето користи батерии кои се вклучени во пакувањето.

Кога ке се отстрани осигурувачот од батериите, бебето испушта звуци на плачење, смеење, кашлање, гугање, мама, тато.

Барби со велосипед

Цена 950 ден
73 На залиха

Влезете заедно со барбиката во светот на бајките.

Производот содржи барбика, велосипед, букет, корпа за велосипед, млеко, сок, балони и кацига за глава.

Производот е наменет за деца над 3 години.

Друштвена игра Funny Bunny

Цена 550 ден
100 На залиха

Друштвена игра наменета за целото семејство. Интерактивен начин за забавно исполнување на времето со смеа и возбуда.

Начинот на игра е многу едноставен, извлекувате карта од купот, а потоа поминувате со зајачето толку полиња колку што е прикажано на картата. Доколку го извлечете морковчето од шпилот карти морате да го завртите морковот кој е на врвот од ридчето. Некое од зајчињата ќе падне во дупката.

Победник е оној кој прв ќе пристигне на врвот.

Игрална Kikka Boo - Hipo

Цена 3 890 ден
3 На залиха

• Игралната ќе му овозможи на вашето дете часови беспрекорна игра и забава.

• Облогата се карактеризира со јасни и контрасни бои кои го развиваат видот и имагинацијата.

• Меките и плишани играчки му нудат целосно безбедна игра на вашето дете.

• Преку игра со топчињата дечињата учат како да ги распознаваат боите.

• Игралната е наменета за деца 1+.

• Димензии на пакувањето:60x45x10 cm.

• Димензии на производот :56x72x72 cm.

Игрална Kikka Boo - Lady bug

Цена 3 890 ден
3 На залиха

• Игралната ќе му овозможи на вашето дете часови беспрекорна игра и забава.

• Облогата се карактеризира со јасни и контрасни бои кои го развиваат видот и имагинацијата.

• Меките и плишани играчки му нудат целосно безбедна игра на вашето дете.

• Преку игра со топчињата дечињата учат како да ги распознаваат боите.

• Игралната е наменета за деца 1+.

• Димензии на пакувањето:60x45x10 cm.

• Димензии на производот :56x72x72 cm.

Друштвена игра скара

Цена 700 ден
10 На залиха

Игра за малите гурмани која со различните бои и форми ќе му помогне на детето во распознавање на истите.Сетот содржи парчиња храна, кујнски прибор, решетка и скара.

Друштвена игра Маус Трап

Цена 500 ден
10 На залиха

Друштвена игра наменета за 2 или повеќе играчи. Производот содржи стапица и сиренца. Целта на играта е да наместите парче сиренце а да не ве фати стапицата. Тој што ќе биде фатен од стапицата губи.

Ракавица глодалка со пеперутки розева

Цена 320 ден
10 На залиха

Ракавицата глодалка е наменета да ја намали непријатноста при излегувањето за запчињата кај бебињата. Може да се користи за лева и за десна рака.

Ракавица глодалка со пеперутки сина

Цена 320 ден
10 На залиха

Ракавицата глодалка е наменета да ја намали непријатноста при излегувањето за запчињата кај бебињата. Може да се користи за лева и за десна рака.

Обрач со играчки Kikka Boo - Raffy

Цена 990 ден
10 На залиха

Обрач со меки играчки, идеална играчка која лесно се монтира на креветчиња и колички. Одлична забава за бебето, како и за развој на основните когнитивни функции.

Мотор на акумулатор - син

Цена 7 890 ден
Распродадено

• Мотор со неверојатни карактеристики и елегантен изглед, децата никогаш нема да ја заборават оваа детска играчка.

• Функционира на акумулатор од 12V кој се полни со полнач вклучен во пакувањето.

• Производот се одликува со уникатно дизајниран изглед, музички ефекти, функција напред и назад.

• Моторот има помошни тркала за да овозможи безбедност на малите моторџии. 

• Можност за поврзување на aux кабелче и usb.

• Димензии на производот: 110х76х36 cm.

Мотор на акумулатор - бел

Цена 7 890 ден
Распродадено

• Мотор со неверојатни карактеристики и елегантен изглед, децата никогаш нема да ја заборават оваа детска играчка.

• Функционира на акумулатор од 12V кој се полни со полнач вклучен во пакувањето.

• Производот се одликува со уникатно дизајниран изглед, музички ефекти, функција напред и назад.

• Моторот има помошни тркала за да овозможи безбедност на малите моторџии. 

• Можност за поврзување на aux кабелче и usb.

• Димензии на производот: 110х76х36 cm.

Мотор на акумулатор - црвен

Цена 7 890 ден
Распродадено

• Мотор со неверојатни карактеристики и елегантен изглед, децата никогаш нема да ја заборават оваа детска играчка.

• Функционира на акумулатор од 12V кој се полни со полнач вклучен во пакувањето.

• Производот се одликува со уникатно дизајниран изглед, музички ефекти, функција напред и назад.

• Моторот има помошни тркала за да овозможи безбедност на малите моторџии. 

• Можност за поврзување на aux кабелче и usb.

• Димензии на производот: 110х76х36 cm.

Мотор на акумулатор - жолт

Цена 7 890 ден
Распродадено

• Мотор со неверојатни карактеристики и елегантен изглед, децата никогаш нема да ја заборават оваа детска играчка.

• Функционира на акумулатор од 12V кој се полни со полнач вклучен во пакувањето.

• Производот се одликува со уникатно дизајниран изглед, музички ефекти, функција напред и назад.

• Моторот има помошни тркала за да овозможи безбедност на малите моторџии. 

• Можност за поврзување на aux кабелче и usb.

• Димензии на производот: 110х76х36 cm.

Производот е додаен за споредба.