Филтрирај по

Категории

Категории

Големина

Големина

Боја

Боја

Боја

Боја

Модел

Модел

Достапност

Достапност

Бренд

Бренд

Цена

Цена

 • 90 ден - 194 990 ден

Димензија

Димензија

Активни филтери

Стол Гастон - бел
-1 000 ден
 • -1 000 ден
 • Ново

Стол Гастон - бел

Редовна цена 2 990 ден Цена 1 990 ден
86 На залиха

Поканете го скандинавскиот ретро стил во вашиот дом, со прекрасниот стол Гастон. Одберете боја која ја отсликува вашата личност или уредете го ентериерот комбинирајќи го со други парчиња мебел за впечатлив визуелен ефект. Гастон има седиште од еко кожа и цврсти дрвени ногарки, кои ја комплетираат естетиката на оваа трпезариска столица.

Спецификации:

- Изработен од црсто дрво и полипропилен 2800g/m3, со PU.
- Достапен во повеќе бои.

Димензии:

Должина 47.5cm
Длабочина 57cm
Висина 80.5cm
Висина на седиште 47cm

Едноставна монтажа по упатство, кое е вклучено во пакувањето.

Стол Гастон - црвен
-1 000 ден
 • -1 000 ден
 • Ново

Стол Гастон - црвен

Редовна цена 2 990 ден Цена 1 990 ден
39 На залиха

Поканете го скандинавскиот ретро стил во вашиот дом, со прекрасниот стол Гастон. Одберете боја која ја отсликува вашата личност или уредете го ентериерот комбинирајќи го со други парчиња мебел за впечатлив визуелен ефект. Гастон има седиште од еко кожа и цврсти дрвени ногарки, кои ја комплетираат естетиката на оваа трпезариска столица.

Спецификации:

- Изработен од црсто дрво и полипропилен 2800g/m3, со PU.
- Достапен во повеќе бои.

Димензии:

Должина 47.5cm
Длабочина 57cm
Висина 80.5cm
Висина на седиште 47cm

Едноставна монтажа по упатство, кое е вклучено во пакувањето.

Стол Гастон - црн
-1 000 ден
 • -1 000 ден
 • Ново

Стол Гастон - црн

Редовна цена 2 990 ден Цена 1 990 ден
83 На залиха

Поканете го скандинавскиот ретро стил во вашиот дом, со прекрасниот стол Гастон. Одберете боја која ја отсликува вашата личност или уредете го ентериерот комбинирајќи го со други парчиња мебел за впечатлив визуелен ефект. Гастон има седиште од еко кожа и цврсти дрвени ногарки, кои ја комплетираат естетиката на оваа трпезариска столица.

Спецификации:

- Изработен од црсто дрво и полипропилен 2800g/m3, со PU.
- Достапен во повеќе бои.

Димензии:

Должина 47.5cm
Длабочина 57cm
Висина 80.5cm
Висина на седиште 47cm

Едноставна монтажа по упатство, кое е вклучено во пакувањето.

Стол Julita - петрол
-1 000 ден
 • -1 000 ден
 • Ново

Стол Julita - петрол

Редовна цена 2 590 ден Цена 1 590 ден
67 На залиха

Доколку барате столица со модерен дизајн кој хармонично ги комбинира иновативниот дизајн со издржливите материјали, Julita е совршениот избор за вас. Столица која значително ќе го осовремени вашиот простор.

Трпезариската столица Julita има полипропиленско седиште и ногарки од буково дрво.

Краевите на ногарките имаат пластични капаци за заштита на подот.

Материјал: Полипропилен

Боја: петрол

Монтажа: да 

Димензии: 

Должина 46 см

Длабочина 50 см

Висина 82 см

Стол Julita - мока
-1 000 ден
 • -1 000 ден
 • Ново

Стол Julita - мока

Редовна цена 2 590 ден Цена 1 590 ден
38 На залиха

Доколку барате столица со модерен дизајн кој хармонично ги комбинира иновативниот дизајн со издржливите материјали, Julita е совршениот избор за вас. Столица која значително ќе го осовремени вашиот простор.

Трпезариската столица Julita има полипропиленско седиште и ногарки од буково дрво.

Краевите на ногарките имаат пластични капаци за заштита на подот.

Материјал: Полипропилен

Боја: мока

Монтажа: да 

Димензии: 

Должина 46 см

Длабочина 50 см

Висина 82 см

Стол Julita - црна
-1 000 ден
 • -1 000 ден
 • Ново

Стол Julita - црна

Редовна цена 2 590 ден Цена 1 590 ден
39 На залиха

Доколку барате столица со модерен дизајн кој хармонично ги комбинира иновативниот дизајн со издржливите материјали, Julita е совршениот избор за вас. Столица која значително ќе го осовремени вашиот простор.

Трпезариската столица Julita има полипропиленско седиште и ногарки од буково дрво.

Краевите на ногарките имаат пластични капаци за заштита на подот.

Материјал: Полипропилен

Боја: црн даб

Монтажа: да 

Димензии: 

Должина 46 см

Длабочина 50 см

Висина 82 см

Работно - гејминг биро...
-1 400 ден
 • Распродажба!
 • -1 400 ден
 • Ново

Работно - гејминг биро Брекстон 120x120x76cm

Редовна цена 9 990 ден Цена 8 590 ден
10 На залиха

Аголното биро Брекстон Гејминг со минималистички модерен дизајн ја комбинира функционалноста со издржливоста. Има корисни места за складирање и е прилагодливо на било која просторија од вашиот дом или бизнис.

Дрвена полица за вино 1660х725х250

Редовна цена 3 900 ден Цена 3 190 ден
100 На залиха

Висина 1660 / Ширина 725 / Длабочина 250

Полица за 77 шишиња вино

Дебелина на летва: 14x45mm

Материјал: цврсто борово дрво

Дрвена полица за вино 1200х630х250

Редовна цена 2 900 ден Цена 2 290 ден
100 На залиха

Висина 1020 / Ширина 630 / Длабочина 250

Полица за 42 шишиња вино

Дебелина на летва: 14x45mm

Материјал: цврсто борово дрво

Сет 2 Клуб маси Северин црн...
-2 300 ден
 • -2 300 ден
 • Ново

Сет 2 Клуб маси Северин црн мермер

Редовна цена 9 290 ден Цена 6 990 ден
100 На залиха

Дали барате комплет масички за кафе што го комбинира дизајнот на вашето време со модерни квалитетни издржливи материјали? Не барајте понатаму. Северин масите се токму она што ви треба модерни, издржливи и безвременски. 

 Спецификации:

* Површина од иверица со меламинска облога во црн имитациски мермер со висок квалитет и висока издржливост.

* Поддршка на армирана метална рамка со црна боја, висока отпорност на удар со подесувачи на висина.

Димензии на голема маса:

Должина: 80 см.

Ширина: 80 см.

Висина: 48 см.

Димензии на мала маса:

Должина: 48 см.

Ширина: 48 см.

Висина: 42 см.

Сет 2 Клуб маси Северин бел...
-2 300 ден
 • -2 300 ден
 • Ново

Сет 2 Клуб маси Северин бел мермер

Редовна цена 9 290 ден Цена 6 990 ден
100 На залиха

Дали барате комплет масички за кафе што го комбинира дизајнот на вашето време со модерни квалитетни издржливи материјали? Не барајте понатаму. Северин масите се токму она што ви треба модерни, издржливи и безвременски. 

 Спецификации:

* Површина од иверица со меламинска облога во бело-сив имитациски мермер со висок квалитет и висока издржливост.

* Поддршка на армирана метална рамка со златна боја, висока отпорност на удар со подесувачи на висина.

Димензии на голема маса:

Должина: 80 см.

Ширина: 80 см.

Висина: 48 см.

Димензии на мала маса:

Должина: 48 см.

Ширина: 48 см.

Висина: 42 см.

Маса Дејвис, масивно дрво
-4 600 ден
 • -4 600 ден
 • Ново

Маса Дејвис, масивно дрво

Редовна цена 18 500 ден Цена 13 900 ден
50 На залиха

За оние од вас кои го сакаат индустрискиот дизајн и ги бараат топлите нијанси на масивно дрво во комбинација со црн метал, серијата Дејвис ќе ве воодушеви.

Идеален за домот или канцеларијата кој креативно ќе ја обнови естетиката на вашиот простор

Површината ја следи неправилната форма на природното дрво.

Спецификации:

- Површината е изработена од висококвалитетно масивно багремово дрво со отпорност на абење - во боја на орев. 

- Метални ногарки обоени во црно.

 

Време на испорака: 10-14 дена

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Трпезариска маса Џано натурал
-2 400 ден
 • -2 400 ден
 • Ново

Трпезариска маса Џано натурал

Редовна цена 9 990 ден Цена 7 590 ден
100 На залиха

Доколку сакате да го декорирате вашиот простор со маса која го комбинира класичното со модерното, тогаш Џано е најсоодветен избор на пазарот, во сооднос на цена и квалитет.

Спецификации:

* Метална рамка за потпора изработена во црна боја.

* Плоча од иверица со одличен квалитет на меламинска облога.

* Се нуди во натурал-црна боја.

Димензии:

Должина: 120 см

Ширина: 120 см

Висина: 76 см

Време на испорака: 10-14 дена

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Трпезариска маса Акумен,...
-9 000 ден
 • -9 000 ден
 • Ново

Трпезариска маса Акумен, масивно дрво

Редовна цена 36 900 ден Цена 27 900 ден
50 На залиха

Доколку сакате да го декорирате вашиот простор со трпезариска маса која го комбинира класичното со модерното, тогаш Akumen е најсоодветен избор за вас. Долгата површина ви нуди неограничени можности за ергономија и декорација.

Спецификации:

- Стабилни ногарки изработени од висококвалитетен метал.

- Масивно дрво од багрем со дебелина од 2,6 см. со отпорност на абење. Секое парче е и уметничко дело, бидејќи е единствено поради посебната нерамномерност на стеблото на дрвото. 

Достапна во орев-црна боја.

Време на испорака: 10-14 дена

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Трпезариска маса Џано сива
-2 400 ден
 • -2 400 ден
 • Ново

Трпезариска маса Џано сива

Редовна цена 9 990 ден Цена 7 590 ден
100 На залиха

Доколку сакате да го декорирате вашиот простор со маса која го комбинира класичното со модерното, тогаш Џано е најсоодветен избор на пазарот, во сооднос на цена и квалитет.

Спецификации:

* Метална рамка за потпора изработена во црна боја.

* Плоча од иверица со одличен квалитет на меламинска облога.

* Се нуди во цементно сиво-црна боја.

Димензии:

Должина: 120 см

Ширина: 120 см

Висина: 76 см

Време на испорака: 10-14 дена

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Шанк маса со два стола...
-2 400 ден
 • -2 400 ден
 • Ново

Шанк маса со два стола Марле црна

Редовна цена 9 990 ден Цена 7 590 ден
100 На залиха

Дали барате шанк маса со столчиња за вашата кујна, трпезарија или деловен простор која ќе импресионира со својот модерен и елегантен дизајн? 

Спецификации:

* Стабилна метална рамка со одличен квалитет во црна боја.

* Има две шанк столици

* Површина од иверица со меламинска облога во природна боја.

Димензии:

Должина: 120 см

Ширина: 40 см

Висина: 100 см

Време на испорака: 10-14 дена

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Шанк маса со два стола...
-2 400 ден
 • -2 400 ден
 • Ново

Шанк маса со два стола Марле бела

Редовна цена 9 990 ден Цена 7 590 ден
100 На залиха

Дали барате шанк маса со столчиња за вашата кујна, трпезарија или деловен простор која ќе импресионира со својот модерен и елегантен дизајн? 

Спецификации:

* Стабилна метална рамка со одличен квалитет во бела боја.

* Има две шанк столици

* Површина од иверица со меламинска облога во природна боја.

Димензии:

Должина: 120 см

Ширина: 40 см

Висина: 100 см

Време на испорака: 10-14 дена

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Детска маса Џери

Редовна цена 3 890 ден Цена 2 990 ден
50 На залиха

Детската маса Џери е тука да го придружува детето во светот на играта, сликањето и другите креативни активности.

Спецификации:

- Стабилни ногарки изработени од буково дрво и медијапан.

- Достaпна во бела- натур боја.

Димензии на производот:

Должина: 50 см

Длабочина: 50 см

Висина: 43 см

Време на испорака: 10-14 дена

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Детски стол Џери

Редовна цена 2 090 ден Цена 1 590 ден
50 На залиха

Детското столче Џери е тука да го придружува детето во светот на играта, сликањето и другите креативни активности.

Спецификации:

Стабилни ногарки изработени од буково дрво и медијапан.

Достапно во бела- натур боја.

Димензии на производот:

Должина: 30 см

Длабочина: 30 см

Висина: 52 см

Висина на седиштето: 27 см

Висина на потпирачот: 25 см

Време на испорака: 10-14 дена

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Детски лустер Жирафа

Редовна цена 1 990 ден Цена 1 490 ден
100 На залиха

Спецификации:

- Абажур изработен од ПВЦ ткаенина специјално дизајнирана за плафонски светла

- Дизајнот на абажурот овозможува светлината да се шири кога светилката е вклучена.

- Светло E27 кое не е вклучено во пакувањето.

Димензии на производот:

Должина: 30 см

Длабочина: 30 см

Висина: 70 см

Време на испорака: 10-14 дена

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Детски лустер Бувче

Редовна цена 1 990 ден Цена 1 490 ден
100 На залиха

Спецификации:

- Абажур изработен од ПВЦ ткаенина специјално дизајнирана за плафонски светла

- Дизајнот на абажурот овозможува светлината да се шири кога светилката е вклучена.

- Светло E27 кое не е вклучено во пакувањето.

Димензии на производот:

Должина: 30 см

Длабочина: 30 см

Висина: 70 см

Време на испорака: 10-14 дена

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Детски лустер ЗОО

Редовна цена 1 990 ден Цена 1 490 ден
100 На залиха

Спецификации:

- Абажур изработен од ПВЦ ткаенина специјално дизајнирана за плафонски светла

- Дизајнот на абажурот овозможува светлината да се шири кога светилката е вклучена.

- Светло E27 кое не е вклучено во пакувањето.

Димензии на производот:

Должина: 30 см

Длабочина: 30 см

Висина: 70 см

Време на испорака: 10-14 дена

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Детски лустер слонче

Редовна цена 1 990 ден Цена 1 490 ден
100 На залиха

Спецификации:

- Абажур изработен од ПВЦ ткаенина специјално дизајнирана за плафонски светла

- Дизајнот на абажурот овозможува светлината да се шири кога светилката е вклучена.

- Светло E27 кое не е вклучено во пакувањето.

- Достапен во бело-сива боја

Димензии на производот:

Должина: 30 см

Длабочина: 30 см

Висина: 70 см

Време на испорака: 10-14 дена

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Детска масичка Вели, бела

Редовна цена 1 290 ден Цена 999 ден
50 На залиха

Ако барате масичка која совршено ќе се вклопи во детската соба тогаш Вели е правиот избор

Спецификации:

- Рамка од метал, површина од медијапан.

- Достапна во бела боја.

Димензии на производот:

Должина: 30 см

Длабочина: 30 см

Висина: 29,5 см

Време на испорака: 10-14 дена

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Детска масичка Вели, розева

Редовна цена 1 290 ден Цена 999 ден
20 На залиха

Ако барате масичка која совршено ќе се вклопи во детската соба тогаш Вели е правиот избор

Спецификации:

- Рамка од метал, површина од медијапан.

- Достапна во розова боја.

Димензии на производот:

Должина: 30 см

Длабочина: 30 см

Висина: 29,5 см

Време на испорака: 10-14 дена

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Тепих Кристин 140x200cm
-1 910 ден
 • -1 910 ден
 • Ново

Тепих Кристин 140x200cm

Редовна цена 7 500 ден Цена 5 590 ден
200 На залиха

Комбинација на  винтиџ со модерен стил кој ќе го освежи вашиот простор. Идеален е за класични или модерни простори благодарение на неговиот посебен дизајн и неутрални нијанси.

Спецификации:

Состав: 100% полиестер со исклучителен квалитет и отпорност на абење

Чистење - одржување: Со правосмукалка или тресете го тепихот во редовни интервали. Во случај на дамка, исчистете го со суво чистење локално каде што е потребно. Не се препорачува употреба на емолиент, како и интензивно стискање.

Облик: правоаголник

Долна површина на тепих: 100% полиестер.

Тежина на тепих: 3.080 kg.

Висина на куп: 3-4 мм.

Достапен во беж-кафеава боја.

Димензии на производот: 140x200 cm

Време на испорака: 10-14 дена

Сет огледала Хекагон

Редовна цена 1 990 ден Цена 1 690 ден
100 На залиха

Дополнете ја декорацијата на вашиот дом со Сетот огледала Хекагон. Сетот е идеален за вашиот простор бидејќи комбинира естетика и ергономијата.

Спецификации:

Изработени од метал и стакло со голема издржливост.

Се нуди во златна боја.

Димензии:

Мало огледало: 9,8 x 17,5 x 05 cm / рачка: 7,5 cm

Средно огледало: 25 x 22,5 x 0,5 cm / рачка: 8,5 cm

Големо огледало: 29,5 x H. 26 x 0,5 cm / рачка: 9 cm

Време на испорака: 10-14 дена

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Тепих од јута, Вероника
-1 160 ден
 • -1 160 ден
 • Ново

Тепих од јута, Вероника

Редовна цена 4 950 ден Цена 3 790 ден
200 На залиха

За оние од вас сакаат да следат трендови, теписите од јута се најдобриот предлог за во кујна, дневна соба, спална соба и секако ходникот на вашиот дом. Природната јута како суровина е еколошка, исклучително издржлива и лесно се чисти со правосмукалка и со вода и сапун. 

Спецификации:

- Материјал: Плетена јута од природно потекло, висок квалитет и издржливост. Еколошки материјал.

- Состав: 98% јута - 2% полиестер

- Достапен во натур-златна боја

- Рачно изработена конструкција со издржливи материјали кои лесно се одржуваат

- Благодарение на неговиот состав многу лесно се чисти со правосмукалка. Избегнувајте да користите детергенти за белење или белило.

Време на испорака: 10-14 дена

Огледало за врата Дора

Редовна цена 2 690 ден Цена 1 999 ден
100 На залиха

Огледало за на врата ДОРА е изработено од медијапан и алуминиум со голема издржливост.

* Доаѓа со две куки за поддршка на огледалото на вашата врата.

* Се нуди во орев боја.

Димензии:

Должина: 35 см

Ширина: 2 см

Висина: 109 см

Време на испорака: 10-14 дена

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Тепих од јута Јулија
-1 160 ден
 • -1 160 ден
 • Ново

Тепих од јута Јулија

Редовна цена 4 950 ден Цена 3 790 ден
200 На залиха

За оние од вас сакаат да следат трендови, теписите од јута се најдобриот предлог за во кујна, дневна соба, спална соба и секако ходникот на вашиот дом. Природната јута како суровина е еколошка, исклучително издржлива и лесно се чисти со правосмукалка и со вода и сапун. 

Спецификации:

- Материјал: Плетена јута од природно потекло, висок квалитет и издржливост. Еколошки материјал.

- Состав: 98% јута, 2% полиестер

- Достапен во натур боја

- Рачно изработена плетка со издржливи материјали

- Благодарение на неговиот состав многу лесно се чисти со правосмукалка. Избегнувајте да користите детергенти за белење или белило.

Време на испорака: 10-14 дена

Лустер Верона
-1 610 ден
 • -1 610 ден
 • Ново

Лустер Верона

Редовна цена 6 600 ден Цена 4 990 ден
200 На залиха

Спецификации:

Метална основа

Големина: 75 x 75 cm

Висина: 50 см

Тип: 6 x E 27 Max 100 W

Време на испорака: 10-14 дена

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Лустер Костарика, црн
-1 610 ден
 • -1 610 ден
 • Ново

Лустер Костарика, црн

Редовна цена 6 600 ден Цена 4 990 ден
200 На залиха

Модерен метален лустер, идеална за модерни деловни и домашни простории. Направена со одличен квалитет, во црна боја и со одличен дизајн кој се издвојува.

Спецификации:

- Боја: Црна

- Материјал: Метал

- Тип на светилка: E27 - 100 W

- Сијалиците не се вклучени

Димензии на производот: 90x90x55cm

Време на испорака: 10-14 дена

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Лустер Костарика, златен
-1 610 ден
 • -1 610 ден
 • Ново

Лустер Костарика, златен

Редовна цена 6 600 ден Цена 4 990 ден
200 На залиха

Модерен метален лустер, идеална за модерни деловни и домашни простории. Направена со одличен квалитет, во црна боја и со одличен дизајн кој се издвојува.

Спецификации:

- Боја: Златна

- Материјал: Метал

* Тип на светилка: E27 - 100 W

- Сијалиците не се вклучени

Димензии на производот: 90x90x55cm

Време на испорака: 10-14 дена

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Лустер Казабланка
-1 260 ден
 • -1 260 ден
 • Ново

Лустер Казабланка

Редовна цена 5 250 ден Цена 3 990 ден
200 На залиха

Модерен метален лустер, идеална за модерни деловни и домашни простории. Направена со одличен квалитет, во црна боја и со одличен дизајн кој се издвојува.

Спецификации:

-Боја: златна

- Материјал: Метал

- Тип светилка: E27 - 100 W

- Сијалиците не се вклучени

Димензии на производот: 90x90x55cm

Време на испорака: 10-14 дена

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Лустер Милано
-1 260 ден
 • -1 260 ден
 • Ново

Лустер Милано

Редовна цена 5 250 ден Цена 3 990 ден
200 На залиха

Модерен метален лустер, идеална за модерни деловни и домашни простории. Направена со одличен квалитет, во црна боја и со одличен дизајн кој се издвојува.

Спецификации:

- Боја: Црна

- Материјал: Метал

- Тип на светилка: E27 - 100 W

- Сијалиците не се вклучени

Димензии на производот: 70x40x80cm

Време на испорака: 10-14 дена

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Сет огледала Роман

Редовна цена 2 850 ден Цена 2 190 ден
100 На залиха

Дополнете ја декорацијата на вашиот дом со Сетот огледала Роман. Сетот е идеален за вашиот простор бидејќи комбинира естетика и ергономијата.

Спецификации:

Изработено од метална рамка и високо издржливо стакло.

Достапно во златна боја.

Димензии:

Мало огледало: D20x0,5 cm

Средно огледало: D24 x 0,5 cm

Големо огледало D29x0,5 cm

Време на испорака: 10-14 дена

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Лустер Севиља
-1 260 ден
 • -1 260 ден
 • Ново

Лустер Севиља

Редовна цена 5 250 ден Цена 3 990 ден
200 На залиха

За оние од вас кои бараат модерен лустер кој импресионира и ги надминува вообичаените класични стандарди, овој модел е идеален за вашиот простор.

Спецификации:

Висококвалитетна метална светилка.

Достапен во златна боја.

Има шест глави за шест светилки 6xΕ27 max 40W кои не се вклучени во пакетот

Димензии на производот:

Должина: 61 см

Длабочина: 61 см

Висина: 25 см

Време на испорака: 10-14 дена

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Лустер Франциско
-1 150 ден
 • -1 150 ден
 • Ново

Лустер Франциско

Редовна цена 4 350 ден Цена 3 200 ден
200 На залиха

Рамка: метал - дрво

Големина: 50x20x87

Прилагодлива висина

Тип: E 27 Max 60 W

Време на испорака: 10-14 дена

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Огледало Руми

Редовна цена 2 850 ден Цена 1 999 ден
100 На залиха

Огледалото Руми е идеално за вашиот простор бидејќи комбинира естетика и ергономија.

Спецификации:

Изработено од метал и стакло со висока издржливост.

Достапен во сива античка боја.

Димензии:

Должина: 38 см

Длабочина: 3 см

Висина: 38 см

Време на испорака: 10-14 дена

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Лустер Вегас
-1 150 ден
 • -1 150 ден
 • Ново

Лустер Вегас

Редовна цена 4 350 ден Цена 3 200 ден
200 На залиха

Спецификации:

Висококвалитетна метална рамка со отпорност на абење и природно дрво со голема издржливост.

Околу дрвото има јаже кое дава бохо стил на светилката.

Достапен во орев боја - црна

Има три глави за  светилки E27 кои не се вклучени во пакувањето.

Димензии на производот:

Должина: 50 см

Ширина: 15 см

Висина: 65 см

Време на испорака: 10-14 дена

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Комода Венеција
-10 100 ден
 • -10 100 ден
 • Ново

Комода Венеција

Редовна цена 34 000 ден Цена 23 900 ден
100 На залиха

Комодата Венеција со својот елегантен дизајн го комбинира модерното со класичното, но и естетиката со ергономијата. Мебел што сигурно ќе ве импресионира!

Спецификации:

* Изработен од висококвалитетна иверица со меламинска обвивка.

* Вклучува 3 кабинети и полици

* Достапен во црно-златна боја.

Димензии на производот:

Должина: 180 см

Длабочина: 46,6 см

Висина: 75,5 см

Време на испорака: 10-14 дена

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Лустер Луиза
-1 050 ден
 • -1 050 ден
 • Ново

Лустер Луиза

Редовна цена 3 950 ден Цена 2 900 ден
200 На залиха

Модерeн метален лустер, идеален за украсување на модерни деловни и домашни простории. Изработен со одличен квалитет, во црно-златна боја и со одличен дизајн кој го истакнува.

Спецификации:

- Боја: црна - златна

- Материјал: Метал

- Дијаметар на сенка: Φ36cm

- Тип на светилка: E27 - 100 W

- Прилагодлива должина на црн кабел 90cm

- Светилката не е вклучена

Димензија на производот: D36cm

Вкупна висина: D36x118cm

Време на испорака: 10-14 дена

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Лустер Лусија

Редовна цена 3 700 ден Цена 2 790 ден
200 На залиха

Рамка: Метал - дрво- јаже

Големина: 24x24x102

Јаже од јута од 18 мм

Прилагодлива висина

Тип: E 27 Max 60 W

Време на испорака: 10-14 дена

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Лустер Фиона, орев- беж

Редовна цена 3 290 ден Цена 2 490 ден
200 На залиха

Спецификации:

- Висококвалитетна метална рамка со отпорност на абење и природно дрво со голема издржливост.

- Дизајнот на главата овозможува светлината неверојатно да се шири кога светилката е вклучена.

- Има лежиште за три светилки од 60W кои не се вклучени во пакетот.

- Достапен во орев-беж боја.

Димензии на производот:

Должина: 50 см

Длабочина: 20 см

Висина: 63 см

Димензии на секоја глава : D17x15 cm

Висина: 18 см

Време на испорака: 10-14 дена

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Лустер Фиона

Редовна цена 3 290 ден Цена 2 490 ден
200 На залиха

Спецификации:

- Висококвалитетна метална рамка со отпорност на абење и природно дрво со голема издржливост.

- Дизајнот на главата овозможува светлината неверојатно да се шири кога светилката е вклучена.

- Има лежиште за три светилки од 60W кои не се вклучени во пакетот.

- Достапен во црна- натур боја.

Димензии на производот:

Должина: 50 см

Длабочина: 20 см

Висина: 63 см

Димензии на секоја глава : D17x15 cm

Висина: 18 см

Време на испорака: 10-14 дена

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Комода Доха
-8 010 ден
 • -8 010 ден
 • Ново

Комода Доха

Редовна цена 27 000 ден Цена 18 990 ден
100 На залиха

Дизајниран со прекрасни чисти линии, елегантни ногарки и многу простор за складирање. Идеален предлог за естетско обновување на вашиот простор.

Спецификации:

* Изработено од висококвалитетна иверка со меламинска облога, ногарки од метал

Димензии:

Должина: 150 см

Длабочина: 42 см

Висина: 79,5 см

Максимална отпорност на тежина: 60 ​​kg

Време на испорака: 10-14 дена

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Лустер Чикаго

Редовна цена 3 290 ден Цена 2 490 ден
200 На залиха

Спецификации:

Висококвалитетна рамка изработена од метал и дрво.

Вклучува украсно јаже.

Достапен во орев - црна боја со детали во бронзена боја.

Погоден за E27 светилки кои не се вклучени во пакувањето.

Димензии на производот:

Должина: 40 см

Ширина: 15 см

Висина: 60 ​​см

Висина: 18 см

Време на испорака: 10-14 дена

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Производот е додаен за споредба.