За миленичиња

Поткатегории

Активни филтери

Наткасна / куќа за...
-2 530 ден
  • Распродажба!
  • -2 530 ден

Наткасна / куќа за миленичиња Самара

Редовна цена 5 500 ден Цена 2 970 ден
Распродадено

Модерен и квалитетен италијански дизајн изработен од висококвалитетна оплеменета иверка и оков.

Должина: 40 cm

Висина: 40 cm

Ширина: 40 cm

Дебелина на иверка: 16mm

Производот е додаен за споредба.