Топ категории
Vilma Armchair Premium
Најнови производи
ТВ комода MilanТВ комода Milan
9.990 ден.13.990 ден.Редовна цена-4.000 ден. исклученоЦена
Блог
Филтер

достапност

достапност

Тежина

Тежина

 • 0kg - 1.000kg

Цена

Цена

 • 983 ден. - 29.990 ден.

Клуб маси
Клуб маси

51 производи

Мрежа
Мрежа-2
Листа
Листа-2
Каталог

Активни филтри

 • Ново
  2.990 ден.3.500 ден.
  Помошна маса Рота - темна
  • Ново
   2.990 ден.3.500 ден.Редовна цена-510 ден. исклученоЦена
   Помошна маса Рота - темна
   • Ново
    Масичка за кафе со модерен дизајн, тркалезна и со можност за чување украси и ситни предмети. Помошната маса Рота е парче мебел со висок квалитет и функционалност, од суштинско значење за домот или канцеларијата. Изработена од медијапан со висококвалитетна меламинска облога, во дезен на црн мермер. На дното има полица за складирање. Конструкцијата е изработена од црна...
    2.990 ден.3.500 ден.Редовна цена-510 ден. исклученоЦена
    Помошна маса Рота - темна
    • Ново
     Масичка за кафе со модерен дизајн, тркалезна и со можност за чување украси и ситни предмети. Помошната маса Рота е парче мебел со висок квалитет и функционалност, од суштинско значење за домот или канцеларијата. Изработена од медијапан со висококвалитетна меламинска облога, во дезен на црн мермер. На дното има полица за складирање. Конструкцијата е изработена од црна...
     2.990 ден.3.500 ден.Редовна цена-510 ден. исклученоЦена
     • Ново
      2.990 ден.4.260 ден.
      Помошна маса Ритам, сиваПомошна маса Ритам, сива
      • Ново
       2.990 ден.4.260 ден.Редовна цена-1.270 ден. исклученоЦена
       Помошна маса Ритам, сиваПомошна маса Ритам, сива
       • Ново
        Тркалезна масичка за кафе со модерен дизајн и можност за  чување на вашите омилени украси и ситници. Мебел со висок квалитет и функционалност, од суштинско значење за домот или канцеларијата.   Спецификации: - Изработка на иверка со меламинска облога и висококвалитетен медијапан, во сива мермер боја. - Долниот дел има полица за складирање. - Поддршка...
        2.990 ден.4.260 ден.Редовна цена-1.270 ден. исклученоЦена
        Помошна маса Ритам, сиваПомошна маса Ритам, сива
        • Ново
         Тркалезна масичка за кафе со модерен дизајн и можност за  чување на вашите омилени украси и ситници. Мебел со висок квалитет и функционалност, од суштинско значење за домот или канцеларијата.   Спецификации: - Изработка на иверка со меламинска облога и висококвалитетен медијапан, во сива мермер боја. - Долниот дел има полица за складирање. - Поддршка...
         2.990 ден.4.260 ден.Редовна цена-1.270 ден. исклученоЦена
         • Ново
          1.690 ден.2.500 ден.
          Помошна маса Каспер - овалнаПомошна маса Каспер - овална
          • Ново
           1.690 ден.2.500 ден.Редовна цена-810 ден. исклученоЦена
           Помошна маса Каспер - овалнаПомошна маса Каспер - овална
           • Ново
            Странична маса која ќе му даде здив на вашиот простор. Костер е најновиот тренд во модерниот дизајн бидејќи комбинира квалитет и ергономија. Спецификации: - Стабилна рамка изработена од висококвалитетен метал со отпорност на абење  - Има полица од ткаенина за отворено складирање на вашите секојдневни предмети. - црно-орев боја. Димензии на...
            1.690 ден.2.500 ден.Редовна цена-810 ден. исклученоЦена
            Помошна маса Каспер - овалнаПомошна маса Каспер - овална
            • Ново
             Странична маса која ќе му даде здив на вашиот простор. Костер е најновиот тренд во модерниот дизајн бидејќи комбинира квалитет и ергономија. Спецификации: - Стабилна рамка изработена од висококвалитетен метал со отпорност на абење  - Има полица од ткаенина за отворено складирање на вашите секојдневни предмети. - црно-орев боја. Димензии на...
             1.690 ден.2.500 ден.Редовна цена-810 ден. исклученоЦена
             • Ново
              3.199 ден.5.686 ден.
              Клуб маса Мансу белаКлуб маса Мансу бела
              • Ново
               3.199 ден.5.686 ден.Редовна цена-2.487 ден. исклученоЦена
               Клуб маса Мансу белаКлуб маса Мансу бела
               • Ново
                Клуб масата Мансу е дизајнирана за вашата дневна просторија во модерен дизајн, со две нивоа кои нудат доволно простор за складирање на вашите списанија и предмети. Изработена од висококвалитетна иверица со меламинска обвивка. Достапна во бела боја. Димензии: Должина: 80 см Длабочина: 50 см Висина: 27,5 см Максимална оптреретување: 20 кг ...
                3.199 ден.5.686 ден.Редовна цена-2.487 ден. исклученоЦена
                Клуб маса Мансу белаКлуб маса Мансу бела
                • Ново
                 Клуб масата Мансу е дизајнирана за вашата дневна просторија во модерен дизајн, со две нивоа кои нудат доволно простор за складирање на вашите списанија и предмети. Изработена од висококвалитетна иверица со меламинска обвивка. Достапна во бела боја. Димензии: Должина: 80 см Длабочина: 50 см Висина: 27,5 см Максимална оптреретување: 20 кг ...
                 3.199 ден.5.686 ден.Редовна цена-2.487 ден. исклученоЦена
                 • Ново
                  3.999 ден.7.110 ден.
                  Сет од 2 клуб масички МонтиСет од 2 клуб масички Монти
                  • Ново
                   3.999 ден.7.110 ден.Редовна цена-3.111 ден. исклученоЦена
                   Сет од 2 клуб масички МонтиСет од 2 клуб масички Монти
                   • Ново
                    Доколку барате клуб маса за да му дадете стил на вашиот простор или да креирате оригинални украсни композиции, тогаш Moнти клуб масата е идеална за вас. Елегантни, едноставни, но во исто време пријатни за око, ќе му дадат нов изглед на вашиот простор. Спецификации: - Изработени од висококвалитетна иверица со меламинска обвивка. - Достапни во црн мермер и орев боја. ...
                    3.999 ден.7.110 ден.Редовна цена-3.111 ден. исклученоЦена
                    Сет од 2 клуб масички МонтиСет од 2 клуб масички Монти
                    • Ново
                     Доколку барате клуб маса за да му дадете стил на вашиот простор или да креирате оригинални украсни композиции, тогаш Moнти клуб масата е идеална за вас. Елегантни, едноставни, но во исто време пријатни за око, ќе му дадат нов изглед на вашиот простор. Спецификации: - Изработени од висококвалитетна иверица со меламинска обвивка. - Достапни во црн мермер и орев боја. ...
                     3.999 ден.7.110 ден.Редовна цена-3.111 ден. исклученоЦена
                     • Ново
                      9.990 ден.14.230 ден.
                      Клуб маса Хонора, антрацитКлуб маса Хонора, антрацит
                      • Ново
                       9.990 ден.14.230 ден.Редовна цена-4.240 ден. исклученоЦена
                       Клуб маса Хонора, антрацитКлуб маса Хонора, антрацит
                       • Ново
                        Клуб маса која одговара на сечиј вкус и естетика. Квалитетна конструкција која ги задоволува сите вкусови и импресионира. Спецификации: - Изработена од висококвалитетен метал и иверка со меламинска обвивка. - Достапна во антички антрацит со црни ногарки. - Вклучува простор за складирање со полици. Димензии на производот: Должина: 100...
                        9.990 ден.14.230 ден.Редовна цена-4.240 ден. исклученоЦена
                        Клуб маса Хонора, антрацитКлуб маса Хонора, антрацит
                        • Ново
                         Клуб маса која одговара на сечиј вкус и естетика. Квалитетна конструкција која ги задоволува сите вкусови и импресионира. Спецификации: - Изработена од висококвалитетен метал и иверка со меламинска обвивка. - Достапна во антички антрацит со црни ногарки. - Вклучува простор за складирање со полици. Димензии на производот: Должина: 100...
                         9.990 ден.14.230 ден.Редовна цена-4.240 ден. исклученоЦена
                         • Ново
                          2.990 ден.4.260 ден.
                          Клуб маса Захар белаКлуб маса Захар бела
                          • Ново
                           2.990 ден.4.260 ден.Редовна цена-1.270 ден. исклученоЦена
                           Клуб маса Захар белаКлуб маса Захар бела
                           • Ново
                            Клуб маса која одговара на секоја дневна соба, додавајќи естетика на ентериерот. Квалитетна конструкција која ги покрива сите вкусови и импресионира. Изработена од висококвалитетна иверка со меламинска облога и цврсто дрво. Достапно во бела боја со кафеави ногарки Димензии на производот: Должина: 72 см Длабочина: 45 см Висина: 42 см Време на...
                            2.990 ден.4.260 ден.Редовна цена-1.270 ден. исклученоЦена
                            Клуб маса Захар белаКлуб маса Захар бела
                            • Ново
                             Клуб маса која одговара на секоја дневна соба, додавајќи естетика на ентериерот. Квалитетна конструкција која ги покрива сите вкусови и импресионира. Изработена од висококвалитетна иверка со меламинска облога и цврсто дрво. Достапно во бела боја со кафеави ногарки Димензии на производот: Должина: 72 см Длабочина: 45 см Висина: 42 см Време на...
                             2.990 ден.4.260 ден.Редовна цена-1.270 ден. исклученоЦена
                             • Ново
                              2.499 ден.4.260 ден.
                              Помошна маса Рота - светла
                              • Ново
                               2.499 ден.4.260 ден.Редовна цена-1.761 ден. исклученоЦена
                               Помошна маса Рота - светла
                               • Ново
                                Масичка за кафе со модерен дизајн, тркалезна и со можност за чување украси и ситни предмети. Помошната маса Рота е парче мебел со висок квалитет и функционалност, од суштинско значење за домот или канцеларијата. Изработена од медијапан со висококвалитетна меламинска облога, во дезен на мермер во бела боја. На дното има полица за складирање. Конструкцијата е изработена од...
                                2.499 ден.4.260 ден.Редовна цена-1.761 ден. исклученоЦена
                                Помошна маса Рота - светла
                                • Ново
                                 Масичка за кафе со модерен дизајн, тркалезна и со можност за чување украси и ситни предмети. Помошната маса Рота е парче мебел со висок квалитет и функционалност, од суштинско значење за домот или канцеларијата. Изработена од медијапан со висококвалитетна меламинска облога, во дезен на мермер во бела боја. На дното има полица за складирање. Конструкцијата е изработена од...
                                 2.499 ден.4.260 ден.Редовна цена-1.761 ден. исклученоЦена
                                 • Ново
                                  2.690 ден.3.500 ден.
                                  Клуб маса Риано сономаКлуб маса Риано сонома
                                  • Ново
                                   2.690 ден.3.500 ден.Редовна цена-810 ден. исклученоЦена
                                   Клуб маса Риано сономаКлуб маса Риано сонома
                                   • Ново
                                    Ако барате висококвалитетна конструкција во комбинација со ергономија и практичност за вашиот дом, тогаш масичката Риано е баш тоа што ви треба. Дизајнирана со финеси за да може да се вклопи во секој дел од домот.  Изработена од висококвалитетна иверка со меламинска обвивка.  Боја: сонома Димензии:  Должина: 89,50 см Длабочина: 49,50 см ...
                                    2.690 ден.3.500 ден.Редовна цена-810 ден. исклученоЦена
                                    Клуб маса Риано сономаКлуб маса Риано сонома
                                    • Ново
                                     Ако барате висококвалитетна конструкција во комбинација со ергономија и практичност за вашиот дом, тогаш масичката Риано е баш тоа што ви треба. Дизајнирана со финеси за да може да се вклопи во секој дел од домот.  Изработена од висококвалитетна иверка со меламинска обвивка.  Боја: сонома Димензии:  Должина: 89,50 см Длабочина: 49,50 см ...
                                     2.690 ден.3.500 ден.Редовна цена-810 ден. исклученоЦена
                                     • Ново
                                      1.699 ден.2.390 ден.
                                      Клуб маса МЕТА Антрацит
                                      • Ново
                                       1.699 ден.2.390 ден.Редовна цена-691 ден. исклученоЦена
                                       Клуб маса МЕТА Антрацит
                                       • Ново
                                        Димензии: 50x50x50cm Материјал: Иверица 1ва класа ПВЦ кант трака 0.8mm Не содржи канцерогени супстанции според Е1 стандардите. Метална конструкција
                                        1.699 ден.2.390 ден.Редовна цена-691 ден. исклученоЦена
                                        Клуб маса МЕТА Антрацит
                                        • Ново
                                         Димензии: 50x50x50cm Материјал: Иверица 1ва класа ПВЦ кант трака 0.8mm Не содржи канцерогени супстанции според Е1 стандардите. Метална конструкција
                                         1.699 ден.2.390 ден.Редовна цена-691 ден. исклученоЦена
                                         • Ново
                                          2.499 ден.2.990 ден.
                                          Клуб маса Крафт - атлантикКлуб маса Крафт - атлантик
                                          • Ново
                                           2.499 ден.2.990 ден.Редовна цена-491 ден. исклученоЦена
                                           Клуб маса Крафт - атлантикКлуб маса Крафт - атлантик
                                           • Ново
                                            Димензии: 90x50x50cm Материјал: Иверица 1ва класа ПВЦ кант трака 0.8mm Не содржи канцерогени супстанции според Е1 стандардите. Метална конструкција
                                            2.499 ден.2.990 ден.Редовна цена-491 ден. исклученоЦена
                                            Клуб маса Крафт - атлантикКлуб маса Крафт - атлантик
                                            • Ново
                                             Димензии: 90x50x50cm Материјал: Иверица 1ва класа ПВЦ кант трака 0.8mm Не содржи канцерогени супстанции според Е1 стандардите. Метална конструкција
                                             2.499 ден.2.990 ден.Редовна цена-491 ден. исклученоЦена
                                             • Ново
                                              1.990 ден.2.390 ден.
                                              Клуб маса МЕТА АтлантикКлуб маса МЕТА Атлантик
                                              • Ново
                                               1.990 ден.2.390 ден.Редовна цена-400 ден. исклученоЦена
                                               Клуб маса МЕТА АтлантикКлуб маса МЕТА Атлантик
                                               • Ново
                                                Димензии: 50x50x50cm Материјал: Иверица 1ва класа ПВЦ кант трака 0.8mm Не содржи канцерогени супстанции според Е1 стандардите. Метална конструкција
                                                1.990 ден.2.390 ден.Редовна цена-400 ден. исклученоЦена
                                                Клуб маса МЕТА АтлантикКлуб маса МЕТА Атлантик
                                                • Ново
                                                 Димензии: 50x50x50cm Материјал: Иверица 1ва класа ПВЦ кант трака 0.8mm Не содржи канцерогени супстанции според Е1 стандардите. Метална конструкција
                                                 1.990 ден.2.390 ден.Редовна цена-400 ден. исклученоЦена
                                                 • Ново
                                                  IKEA LINDVED Помошна метална масичкаIKEA LINDVED Помошна метална масичка
                                                  • Ново
                                                   3.490 ден.Цена
                                                   IKEA LINDVED Помошна метална масичкаIKEA LINDVED Помошна метална масичка
                                                   • Ново
                                                    Помошна масичка за внатрешна и надворешна употреба
                                                    3.490 ден.Цена
                                                    IKEA LINDVED Помошна метална масичкаIKEA LINDVED Помошна метална масичка
                                                    • Ново
                                                     Помошна масичка за внатрешна и надворешна употреба
                                                     3.490 ден.Цена
                                                     IKEA KVISTBRO Mаса со простор за складирањеIKEA KVISTBRO Mаса со простор за складирање
                                                       IKEA KVISTBRO Mаса со простор за складирањеIKEA KVISTBRO Mаса со простор за складирање
                                                         5.090 ден.Цена
                                                         IKEA KVISTBRO Mаса со простор за складирањеIKEA KVISTBRO Mаса со простор за складирање
                                                           5.090 ден.Цена
                                                             IKEA LACK Дневна маса 90 x 55 cm - ЦрнаIKEA LACK Дневна маса 90 x 55 cm - Црна
                                                               2.890 ден.Цена
                                                               IKEA LACK Дневна маса 90 x 55 cm - ЦрнаIKEA LACK Дневна маса 90 x 55 cm - Црна
                                                                 2.890 ден.Цена
                                                                 IKEA LACK Дневна маса 90 x 55 cm - ЦрнаIKEA LACK Дневна маса 90 x 55 cm - Црна
                                                                   2.890 ден.Цена
                                                                   IKEA LACK Дневна маса 90 x 55 cm - избелен дабIKEA LACK Дневна маса 90 x 55 cm - избелен даб
                                                                     IKEA LACK Дневна маса 90 x 55 cm - избелен дабIKEA LACK Дневна маса 90 x 55 cm - избелен даб
                                                                       2.890 ден.Цена
                                                                       IKEA LACK Дневна маса 90 x 55 cm - избелен дабIKEA LACK Дневна маса 90 x 55 cm - избелен даб
                                                                         2.890 ден.Цена
                                                                           1.160 ден.
                                                                           IKEA LACK Клуб масичка 55 х 55 cmIKEA LACK Клуб масичка 55 х 55 cm
                                                                             1.160 ден.Цена
                                                                             IKEA LACK Клуб масичка 55 х 55 cmIKEA LACK Клуб масичка 55 х 55 cm
                                                                               1.160 ден.Цена
                                                                               IKEA LACK Клуб масичка 55 х 55 cmIKEA LACK Клуб масичка 55 х 55 cm
                                                                                 1.160 ден.Цена
                                                                                   IKEA GLADOM Масичка со послужавникIKEA GLADOM Масичка со послужавник
                                                                                     2.290 ден.Цена
                                                                                     IKEA GLADOM Масичка со послужавникIKEA GLADOM Масичка со послужавник
                                                                                       2.290 ден.Цена
                                                                                       IKEA GLADOM Масичка со послужавникIKEA GLADOM Масичка со послужавник
                                                                                         2.290 ден.Цена
                                                                                           4.500 ден.
                                                                                           IKEA LACK клуб масаIKEA LACK клуб маса
                                                                                             4.500 ден.Цена
                                                                                             IKEA LACK клуб масаIKEA LACK клуб маса
                                                                                               IKEA LACK клуб маса 118 х 78 cm / Црна Димензии на производот: Должина: 118 cm Ширина: 78 cm Висина: 45 cm
                                                                                               4.500 ден.Цена
                                                                                               IKEA LACK клуб масаIKEA LACK клуб маса
                                                                                                 IKEA LACK клуб маса 118 х 78 cm / Црна Димензии на производот: Должина: 118 cm Ширина: 78 cm Висина: 45 cm
                                                                                                 4.500 ден.Цена
                                                                                                   3.350 ден.6.000 ден.
                                                                                                   Клуб маса БоготаКлуб маса Богота
                                                                                                     3.350 ден.6.000 ден.Редовна цена-2.650 ден. исклученоЦена
                                                                                                     Клуб маса БоготаКлуб маса Богота
                                                                                                       3.350 ден.6.000 ден.Редовна цена-2.650 ден. исклученоЦена
                                                                                                       Клуб маса БоготаКлуб маса Богота
                                                                                                         3.350 ден.6.000 ден.Редовна цена-2.650 ден. исклученоЦена
                                                                                                           2.990 ден.4.000 ден.
                                                                                                           Клуб маса КенитраКлуб маса Кенитра
                                                                                                             2.990 ден.4.000 ден.Редовна цена-1.010 ден. исклученоЦена
                                                                                                             Клуб маса КенитраКлуб маса Кенитра
                                                                                                               Модерен и квалитетен италијански дизајн изработен од висококвалитетна оплеменета иверка и оков. Должина: 92.5cm Висина: 40cm Ширина: 55cm Дебелина на иверка: 25mm (бел дел) / 16mm (антрацит) Боја: Бела со антрацит
                                                                                                               2.990 ден.4.000 ден.Редовна цена-1.010 ден. исклученоЦена
                                                                                                               Клуб маса КенитраКлуб маса Кенитра
                                                                                                                 Модерен и квалитетен италијански дизајн изработен од висококвалитетна оплеменета иверка и оков. Должина: 92.5cm Висина: 40cm Ширина: 55cm Дебелина на иверка: 25mm (бел дел) / 16mm (антрацит) Боја: Бела со антрацит
                                                                                                                 2.990 ден.4.000 ден.Редовна цена-1.010 ден. исклученоЦена