Клешти и комплети

Поткатегории

Активни филтери

Повеќенаменски клешти 12 во 1
-200 ден
  • Распродажба!
  • -200 ден

Повеќенаменски клешти 12 во 1

Редовна цена 799 ден Цена 599 ден
15 На залиха

Повеќенаменска алатка со 12 функции изработена од високо квалитетно не рѓосувачко железо. Ергономска рачка и лесно достапни алатки. Содржи универзална клешта со сечица, пила, турпија, метро, плосната одвртка, Ph одвртувач, ноже, отворач за шишиња, отворач за конзерви.

Производот е додаен за споредба.