Рачен алат и прибор

Поткатегории

Активни филтери

Сет рачка со клучеви 5 парчиња
-600 ден
  • Распродажба!
  • -600 ден

Сет рачка со клучеви 5 парчиња

Редовна цена 1 199 ден Цена 599 ден
10 На залиха

Сет рачка со пет големини на клучеви од 6, 8, 10, 11 и 13mm. Практична и лесно достапна алатка, корисна за во домот, автомобилот, велосипедот и вашата работилница. Изработена е од ергономска гумирана рачка и челичен механизам и клучеви.

Повеќенаменски клешти 12 во 1
-200 ден
  • Распродажба!
  • -200 ден

Повеќенаменски клешти 12 во 1

Редовна цена 799 ден Цена 599 ден
15 На залиха

Повеќенаменска алатка со 12 функции изработена од високо квалитетно не рѓосувачко железо. Ергономска рачка и лесно достапни алатки. Содржи универзална клешта со сечица, пила, турпија, метро, плосната одвртка, Ph одвртувач, ноже, отворач за шишиња, отворач за конзерви.

Производот е додаен за споредба.