Трпезариски маси и столови

Поткатегории

Активни филтери

Трпезариска маса Џано натурал
-2 400 ден
 • -2 400 ден
 • Ново

Трпезариска маса Џано натурал

Редовна цена 9 990 ден Цена 7 590 ден
100 На залиха

Доколку сакате да го декорирате вашиот простор со маса која го комбинира класичното со модерното, тогаш Џано е најсоодветен избор на пазарот, во сооднос на цена и квалитет.

Спецификации:

* Метална рамка за потпора изработена во црна боја.

* Плоча од иверица со одличен квалитет на меламинска облога.

* Се нуди во натурал-црна боја.

Димензии:

Должина: 120 см

Ширина: 120 см

Висина: 76 см

Време на испорака: 10-14 дена

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Трпезариска маса Акумен,...
-9 000 ден
 • -9 000 ден
 • Ново

Трпезариска маса Акумен, масивно дрво

Редовна цена 36 900 ден Цена 27 900 ден
50 На залиха

Доколку сакате да го декорирате вашиот простор со трпезариска маса која го комбинира класичното со модерното, тогаш Akumen е најсоодветен избор за вас. Долгата површина ви нуди неограничени можности за ергономија и декорација.

Спецификации:

- Стабилни ногарки изработени од висококвалитетен метал.

- Масивно дрво од багрем со дебелина од 2,6 см. со отпорност на абење. Секое парче е и уметничко дело, бидејќи е единствено поради посебната нерамномерност на стеблото на дрвото. 

Достапна во орев-црна боја.

Време на испорака: 10-14 дена

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Трпезариска маса Џано сива
-2 400 ден
 • -2 400 ден
 • Ново

Трпезариска маса Џано сива

Редовна цена 9 990 ден Цена 7 590 ден
100 На залиха

Доколку сакате да го декорирате вашиот простор со маса која го комбинира класичното со модерното, тогаш Џано е најсоодветен избор на пазарот, во сооднос на цена и квалитет.

Спецификации:

* Метална рамка за потпора изработена во црна боја.

* Плоча од иверица со одличен квалитет на меламинска облога.

* Се нуди во цементно сиво-црна боја.

Димензии:

Должина: 120 см

Ширина: 120 см

Висина: 76 см

Време на испорака: 10-14 дена

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Шанк маса со два стола...
-2 400 ден
 • -2 400 ден
 • Ново

Шанк маса со два стола Марле црна

Редовна цена 9 990 ден Цена 7 590 ден
100 На залиха

Дали барате шанк маса со столчиња за вашата кујна, трпезарија или деловен простор која ќе импресионира со својот модерен и елегантен дизајн? 

Спецификации:

* Стабилна метална рамка со одличен квалитет во црна боја.

* Има две шанк столици

* Површина од иверица со меламинска облога во природна боја.

Димензии:

Должина: 120 см

Ширина: 40 см

Висина: 100 см

Време на испорака: 10-14 дена

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Шанк маса со два стола...
-2 400 ден
 • -2 400 ден
 • Ново

Шанк маса со два стола Марле бела

Редовна цена 9 990 ден Цена 7 590 ден
100 На залиха

Дали барате шанк маса со столчиња за вашата кујна, трпезарија или деловен простор која ќе импресионира со својот модерен и елегантен дизајн? 

Спецификации:

* Стабилна метална рамка со одличен квалитет во бела боја.

* Има две шанк столици

* Површина од иверица со меламинска облога во природна боја.

Димензии:

Должина: 120 см

Ширина: 40 см

Висина: 100 см

Време на испорака: 10-14 дена

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Комплет трпезариска маса +...
-4 610 ден
 • Распродажба!
 • -4 610 ден
 • Ново

Комплет трпезариска маса + 4 столици Роза

Редовна цена 12 600 ден Цена 7 990 ден
50 На залиха

Комплетот трпезариска маса и 4 столици Роза е перфектен за да ја комплетирате вашата трпезарија или кујна. Изработени од метал и медијапан во орев боја.

Димензии на масата: 120x70x75 cm

Димензии на столиците: 39x41x90 cm

Се испорачуваат во фабричко пакување и со детален водич за склопување. Време на испорака: 10-14 дена.

Трпезариска маса Август...
-5 520 ден
 • -5 520 ден
 • Ново

Трпезариска маса Август 139x59x73cm

Редовна цена 18 510 ден Цена 12 990 ден
100 На залиха

За оние од вас кои го сакаат индустрискиот дизајн во просторот и ги бараат топлите нијанси на природно дрво во комбинација со црн метал, масата Август е совршен избор за вас!

Површина изработена од висококвалитетна иверка со меламинска облога, ногарки од метал.

Достапна во орев-црна боја.

Димензии:

Должина: 139 см.

Длабочина: 59 см.

Висина: 73 см.

Време на испорака: 10-14 дена

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Трпезариска маса Адисон
-5 520 ден
 • -5 520 ден
 • Ново

Трпезариска маса Адисон

Редовна цена 18 510 ден Цена 12 990 ден
100 На залиха

За оние од вас кои го сакаат индустрискиот дизајн во просторот и ги бараат топлите нијанси на природно дрво во комбинација со црн метал, масата Адисон е совршен избор за вас!

Површина изработена од висококвалитетна иверка со меламинска облога, ногарки од метал.

Достапна во дабова боја.

Димензии:

Должина: 140 см.

Длабочина: 80 см.

Висина: 75 см.

Дебелина на површината: 35 mm

Време на испорака: 10-14 дена

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Трпезариска маса Август...
-5 095 ден
 • -5 095 ден
 • Ново

Трпезариска маса Август 110x69x73cm

Редовна цена 17 085 ден Цена 11 990 ден
100 На залиха

За оние од вас кои го сакаат индустрискиот дизајн во просторот и ги бараат топлите нијанси на природно дрво во комбинација со црн метал, масата Август е совршен избор за вас!

Површина изработена од висококвалитетна иверка со меламинска облога, ногарки од метал.

Достапна во орев-црна боја.

Димензии:

Должина: 110 см.

Длабочина: 69 см.

Висина: 73 см.

Растојание меѓу ногарките: 90 см

Време на испорака: 10-14 дена

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Шанк Риф
-4 660 ден
 • -4 660 ден
 • Ново

Шанк Риф

Редовна цена 15 650 ден Цена 10 990 ден
100 На залиха

Дали барате шанк маса за вашата кујна или трпезарија која ќе импресионира со својот едноставен, но елегантен дизајн? Шанкот Риф е тогаш вашиот избор!

Впечатлив предлог за идеален елемент во вашиот дом или канцеларија кој креативно ќе и даде нов здив на естетиката на вашиот простор.

Стабилна рамка изработена од иверка со одличен квалитет со меламинска облога.

Има четири полици за помошно складирање.

Може да се користи како бар маса или конзола за прием.

Димензии:

Должина: 120 см.

Ширина: 51,5 см.

Висина: 101,5 см.

Време на испорака: 10-14 дена

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Fabbygo Гарден Стол SC-093 – Црн

Цена 2 999 ден
10 На залиха

Стабилна метална конструкција со отпорност на абење.

Седлото е изработено од извонреден PE ратан. PE ратан е вид на еколошки синтетички ратан, кој може да се рециклира и е потраен за разлика од другите типови.

Висока издржливост: погоден за надворешна употреба, како изложеност на лоши временски услови и влажност.

Димензии:

Должина: 72 см

Ширина: 77 см

Висина: 85 см

Висина на седиштето: 39 см

Боја: црна

Fabbygo Гарден Маса SC-093T

Цена 2 999 ден
10 На залиха

Стабилна метална конструкција со отпорност на абење.

Горниот дел на масата е изработен од калено стакло 5mm.

Декоративниот дел е изработен од извонреден PE ратан. PE ратан е вид на еколошки синтетички ратан, кој може да се рециклира и е потраен за разлика од другите типови.

Висока издржливост: погоден за надворешна употреба, како изложеност на лоши временски услови и влажност.

Димензии:

Дијаметар: 50 см

Висина: 50 см

Боја: црна 

Трпезариска маса Блејк орев...
-4 200 ден
 • -4 200 ден
 • Ново

Трпезариска маса Блејк орев 110x70x74cm

Редовна цена 14 100 ден Цена 9 900 ден
100 На залиха

Дали барате маса за вашата кујна или трпезарија која ќе импресионира со својот едноставен, но во исто време елегантен дизајн? Блејк е совршен избор за вас и вашиот дом!

Изработена од висококвалитетна иверка со меламинска облога.

Ногарките се направени од дрво

Достапна во орев-природна боја.

Димензии:

Должина: 110 см.

Длабочина: 70 см.

Висина: 74 см

Време на испорака: 10-14 дена

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Трпезариска маса Емер
-3 820 ден
 • -3 820 ден
 • Ново

Трпезариска маса Емер

Редовна цена 12 810 ден Цена 8 990 ден
Распродадено

За оние од вас кои го сакаат индустрискиот дизајн во просторот и ги бараат топлите нијанси на природно дрво во комбинација со црн метал, масата Емер е совршен избор за вас!

Површина изработена од висококвалитетна иверка со меламинска облога, ногарки од метал.

Достапна во орев боја.

Димензии:

Должина: 110 см.

Длабочина: 70 см.

Висина: 74 см.

Дебелина на површината: 1,8 cm

Растојание помеѓу метални ногарки: 93,5 cm.

Време на испорака: 10-14 дена

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Трпезариска маса Бало
-3 820 ден
 • -3 820 ден
 • Ново

Трпезариска маса Бало

Редовна цена 12 810 ден Цена 8 990 ден
99 На залиха

Тркалезната маса Бало комбинира висока естетика и дизајн во комбинација од метална рамката и сив медијапан на површината.

Идеална за деловни простори: продавници, кафулиња, хотели, ресторани и секако погодна за трпезаријата на секој модерен дом.

Површина е изработена од висококвалитетен медијапан во темно сива боја.

Стабилна рамка изработена од висококвалитетен метал со отпорност на абење.

Димензии на производот:

Должина: 100 см.

Ширина: 100 см.

Висина: 75 см.

Дијаметар на основата: 60 ​​см

Време на испорака: 10-14 дена

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Шанк Колинс
-3 820 ден
 • -3 820 ден
 • Ново

Шанк Колинс

Редовна цена 12 810 ден Цена 8 990 ден
100 На залиха

За оние од вас кои го сакаат индустрискиот дизајн во просторот и ги бараат топлите нијанси на природно дрво во комбинација со црн метал, масата Колинс е совршен избор за вас!

Површината е изработена од висококвалитетно природно борово дрво со дебелина од 3,5 cm.

Конструкција: Метални ногарки обоени во црно.

Има три полици за помошно складирање.

Може да се користи како бар маса или конзола за прием.

Димензии:

Должина: 139 см.

Длабочина: 29 см.

Висина: 90 см.

Длабочина на полицата: 29 см.

Висина на полиците: 25 см.

Време на испорака: 10-14 дена

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Трпезариска маса Лион
-3 820 ден
 • -3 820 ден
 • Ново

Трпезариска маса Лион

Редовна цена 12 810 ден Цена 8 990 ден
100 На залиха

Дали барате маса која го комбинира дизајнот на вашето време со модерни квалитетни издржливи материјали? Не барајте повеќе! Лион масата е токму она што ви треба. Модерна, издржлива и флексибилна. Идеална са секоја за кујна и терпезарија!

Површина од 8мм сигурносно стакло (калено стакло), ногарки од метал.

Краевите на ногарките имаат пластични ѓонови за заштита на подот од несакани оштетувања.

Достапна во бел мермер и имитација-златна боја.

Димензии:

Должина: 120 см

Длабочина: 80 см

Вкупна висина: 75 см

Време на испорака: 10-14 дена

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Трпезариска маса Квин бела
-3 820 ден
 • -3 820 ден
 • Ново

Трпезариска маса Квин бела

Редовна цена 12 810 ден Цена 8 990 ден
100 На залиха

Терпезариска маса која ќе ве импресионира! Квин ја комбинира естетиката со ергономијата. Може совршено да ја декорира вашата кујна или трпезарија, одговарајќи на секој стил на ентериер.

Изработена од висококвалитетна иверица со меламинска обвивка.

Може да се прошири: 120-174cm

Достапна во бела боја.

Димензии на производот:

Должина: 120 - 174 см

Длабочина: 70 см

Висина: 73,5 см

Време на испорака: 10-14 дена

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Трпезариска маса Квин сонома
-3 820 ден
 • -3 820 ден
 • Ново

Трпезариска маса Квин сонома

Редовна цена 12 810 ден Цена 8 990 ден
100 На залиха

Терпезариска маса која ќе ве импресионира! Квин ја комбинира естетиката со ергономијата. Може совршено да ја декорира вашата кујна или трпезарија, одговарајќи на секој стил на ентериер.

Изработена од висококвалитетна иверица со меламинска обвивка.

Може да се прошири: 120-174cm

Достапна во сонома боја.

Димензии на производот:

Должина: 120 - 174 см

Длабочина: 70 см

Висина: 73,5 см

Време на испорака: 10-14 дена

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Трпезариска маса Квин орев
-3 820 ден
 • -3 820 ден
 • Ново

Трпезариска маса Квин орев

Редовна цена 12 810 ден Цена 8 990 ден
100 На залиха

Терпезариска маса која ќе ве импресионира! Квин ја комбинира естетиката со ергономијата. Може совршено да ја декорира вашата кујна или трпезарија, одговарајќи на секој стил на ентериер.

Изработена од висококвалитетна иверица со меламинска обвивка.

Може да се прошири: 120-174cm

Достапна во орев боја.

Димензии на производот:

Должина: 120 - 174 см

Длабочина: 70 см

Висина: 73,5 см

Време на испорака: 10-14 дена

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Трпезариска маса Блејк...
-3 395 ден
 • -3 395 ден
 • Ново

Трпезариска маса Блејк D90x74cm

Редовна цена 11 385 ден Цена 7 990 ден
100 На залиха

Дали барате маса за вашата кујна или трпезарија која ќе импресионира со својот едноставен, но во исто време елегантен дизајн? Блејк е совршен избор за вас и вашиот дом!

Изработена од висококвалитетна иверка со меламинска облога.

Ногарките се направени од дрво

Достапна во орев природна боја.

Растојание меѓу ногарките:

Долен дел: 72,5 cm.

Горен дел: 48 cm.

Димензии:

Должина: 90 см.

Длабочина: 90 см.

Висина: 74 см.

Време на испорака: 10-14 дена

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Трпезариска маса Париз
-3 395 ден
 • -3 395 ден
 • Ново

Трпезариска маса Париз

Редовна цена 11 385 ден Цена 7 990 ден
100 На залиха

Дали барате маса која го комбинира дизајнот на вашето време со модерни квалитетни издржливи материјали? Не барајте повеќе! Париз масата е токму она што ви треба. Модерна, издржлива и флексибилна. Идеална са секоја за кујна и терпезарија!

Површина од 8мм сигурносно стакло (калено стакло), ногарки од метал.

Краевите на ногарките имаат пластични ѓонови за заштита на подот од несакани оштетувања.

Достапна во бел мермер и имитација-златна боја.

Димензии:

Должина: 120 см

Длабочина: 80 см

Вкупна висина: 75 см

Време на испорака: 10-14 дена

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Трпезариска маса Натали...
-3 395 ден
 • -3 395 ден
 • Ново

Трпезариска маса Натали сонома 120x80x75cm

Редовна цена 11 385 ден Цена 7 990 ден
100 На залиха

Оваа висококвалитетна квадратна трпезариска маса со чист и елегантен дизајн, ќе биде одличен избор за вашата трпезарија или кујна. Изработена од силен медијапан со ногарки од цврсто буково дрво, оваа трпезариска маса е многу стабилна, издржлива и лесна за одржување.

Површина од медијапан, ногарки од цврсто буково дрво

Краевите на ногарките имаат пластични ѓонови за заштита на подот од несакани оштетувања.

Достапна во сонома боја.

Димензии:

Должина: 120 см

Ширина: 80 см

Висина: 76 см

Време на испорака: 10-14 дена

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Трпезариска маса Вегас цела...
-3 395 ден
 • -3 395 ден
 • Ново

Трпезариска маса Вегас цела црна

Редовна цена 11 385 ден Цена 7 990 ден
100 На залиха

Дали барате маса за вашиот деловен простор, флексибилна во однос на висината и со импресивен дизајн, тогаш Вегас масата е совршен предлог за купување. Со изборот на Вегас комбинирате квалитет и ергономија по најдобра цена на пазарот.

Површината е изработена од висококвалитетен медијапан.

Поддршка на хромирана метална рамка со висока отпорност.

Има амортизери со можност за кревање во различни позиции и ротирање во насока на стрелките на часовникот и спротивно.

Идеален за барови и деловни области.

Боја: цела црна

Димензии на производот:

Должина: 70 см.

Ширина: 70 см.

Висина: 72 - 91,5 см.

Основа: 43x43 cm.

Трпезариска маса Габи
-2 970 ден
 • -2 970 ден
 • Ново

Трпезариска маса Габи

Редовна цена 9 960 ден Цена 6 990 ден
100 На залиха

Дали сакате терпезариска маса за вашата тераса или градина која ќе обезбеди квалитет и ергономија. Масата Габи е совршен избор за вас!

Изработен од висококвалитетен полипропилен (PP).

Издржливост: Полипропилен е материјал со висока отпорност на надворешни услови на околината (изложеност на влага, сончева светлина итн.)

Достапна во бела боја

Димензии на производот:

Должина: 80 см

Ширина: 80 см

Висина: 77 см

Време на испорака: 10-14 дена

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Трпезариска маса Блејк бела
-2 970 ден
 • -2 970 ден
 • Ново

Трпезариска маса Блејк бела

Редовна цена 9 960 ден Цена 6 990 ден
100 На залиха

Дали барате маса за вашата кујна или трпезарија која ќе импресионира со својот едноставен, но во исто време елегантен дизајн? Блејк е совршен избор за вас и вашиот дом!

Изработена од висококвалитетна иверка со меламинска облога.

Ногарките се направени од дрво

Достапна во бела боја.

Димензии:

Должина: 80 см.

Длабочина: 80 см.

Висина: 77 см.

Растојание помеѓу ногарките во

Долниот дел: 72,5 cm

Горниот дел: 55 cm

Време на испорака: 10-14 дена

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Трпезариска маса Блејк орев
-2 970 ден
 • -2 970 ден
 • Ново

Трпезариска маса Блејк орев

Редовна цена 9 960 ден Цена 6 990 ден
100 На залиха

Дали барате маса за вашата кујна или трпезарија која ќе импресионира со својот едноставен, но во исто време елегантен дизајн? Блејк е совршен избор за вас и вашиот дом!

Изработена од висококвалитетна иверка со меламинска облога.

Ногарките се направени од дрво

Достапна во орев-природна боја.

Димензии:

Должина: 80 см.

Длабочина: 80 см.

Висина: 77 см.

Растојание помеѓу ногарките во

Долниот дел: 72,5 cm

Горниот дел: 55 cm

Време на испорака: 10-14 дена

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Трпезариска маса Алис
-5 095 ден
 • -5 095 ден
 • Ново

Трпезариска маса Алис

Редовна цена 17 085 ден Цена 11 990 ден
100 На залиха

Масата Алис се карактеризира со модерен комфорд и класична елеганција. Одличен избор за совршена терпезарија во секој дом!

Изработена од медијапан и дрво.

Достапна во орев-бела боја.

Димензии на производот:

Должина: 120 см

Длабочина: 75 см

Висина: 74 см

Длабочина од една нога до друга: 103 см

Длабочина од една нога до друга: 57,5 см

Време на испорака: 10-14 дена

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Трпезариска маса Фергус
-2 970 ден
 • -2 970 ден
 • Ново

Трпезариска маса Фергус

Редовна цена 9 960 ден Цена 6 990 ден
100 На залиха

Доколку сакате да го декорирате вашиот простор со маса која го комбинира класичното со модерното, тогаш Фергус е најсоодветен избор за вас. Нејзината конструкција нуди неограничени можности за ергономија и декорација.

Стабилна рамка изработена од висококвалитетен метал.

Полоча од иверица со меламинска облога.

Достапна во орев боја.

Димензии на производот:

Должина: 70 см.

Ширина: 70 см.

Висина: 75 см.

Време на испорака: 10-14 дена

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Трпезариска маса Брус орев
-2 970 ден
 • -2 970 ден
 • Ново

Трпезариска маса Брус орев

Редовна цена 9 960 ден Цена 6 990 ден
100 На залиха

Терпезариската маса Брус е комбинација од метал со дрво во модерен дизајн и со впечатлива боја. Идеален избор за вашиот дом ако сакате моредна терпезарија. 

Површина од таблата е обложена со меламин.

Конструкцијата е на црни електростатички метални ногарки.

Боја: орев

Димензии на производот:

Должина: 104 см.

Ширина: 60 см.

Висина: 74 см.

Време на испорака: 10-14 дена

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Трпезариска маса Брус...
-2 970 ден
 • -2 970 ден
 • Ново

Трпезариска маса Брус мермер црна

Редовна цена 9 960 ден Цена 6 990 ден
99 На залиха

Терпезариската маса Брус е комбинација од метал со оплеменета иверка, во модерен дизајн и со впечатлива боја. Идеален избор за вашиот дом, ако сакате модерна терпезарија. 

Површина на масата е изработена од квалитетна оплеменета иверка, обложена со меламин.

Ногарките на масата се метални, електростатски обоени во црна боја.

Боја: мермер црна.

Димензии на производот:

Должина: 104 см.

Ширина: 60 см.

Висина: 74 см.

Време на испорака: 10-14 дена

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Трпезариска маса Куба сонома
-2 970 ден
 • -2 970 ден
 • Ново

Трпезариска маса Куба сонома

Редовна цена 9 960 ден Цена 6 990 ден
100 На залиха

Трпезариска маса Куба е изработена со прецизна конструкција, склоп на модерно и пратично, која несомнено добро ќе се вклопи во секој модерен дом. Оваа трпезариска маса може удобно да смести до 6 лица.

Површина од медијапан и ногарки од метал (38x1,1mm)

Достапна во сонома боја.

Димензија:

Должина: 120 см

Длабочина: 80 см

Висина: 76 см

Време на испорака: 10-14 дена

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Трпезариска маса Куба...
-2 970 ден
 • -2 970 ден
 • Ново

Трпезариска маса Куба цемент сива

Редовна цена 9 960 ден Цена 6 990 ден
100 На залиха

Трпезариска маса Куба е изработена со прецизна конструкција, склоп на модерно и пратично, која несомнено добро ќе се вклопи во секој модерен дом. Оваа трпезариска маса може удобно да смести до 6 лица.

Површина од медијапан и ногарки од метал (38x1,1mm)

Достапна во цемент сива боја.

Димензија:

Должина: 120 см

Длабочина: 80 см

Висина: 76 см

Време на испорака: 10-14 дена

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Трпезариска маса Мариголд
-2 970 ден
 • -2 970 ден
 • Ново

Трпезариска маса Мариголд

Редовна цена 9 960 ден Цена 6 990 ден
100 На залиха

Доколку сакате да го декорирате вашиот простор со маса која го комбинира класичното со модерното, тогаш Мариголд е најсоодветен избор за вас. Неговата долга површина ви нуди неограничени можности за ергономија и декорација.

Стабилна рамка изработена од висококвалитетен метал.

Маса од иверица со меламинска облога.

Достапна во орев боја.

Димензии на производот:

Должина: 120 см.

Ширина: 70 см.

Висина: 75 см.

Време на испорака: 10-14 дена

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Трпезариска маса Бенсон орев
-2 970 ден
 • -2 970 ден
 • Ново

Трпезариска маса Бенсон орев

Редовна цена 9 960 ден Цена 6 990 ден
100 На залиха

Бенсон е вашата нова трпезариска маса, смела, изразена, драматична и тука е за да даде современ изглед во вашиот дом. Оваа популарна стилизирана маса има безвременски дизајн и ќе ве воодушевува уште многу години.

Изработено од медијапан со фурнирска постава.

Достапна во орев боја.

Димензии:

Должина: 120 см

Длабочина: 75 см

Висина: 75 см

Димензии на ногарката: 6x2,8cm

Време на испорака: 10-14 дена

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Трпезариска маса Бенсон...
-2 540 ден
 • -2 540 ден
 • Ново

Трпезариска маса Бенсон рустично сива

Редовна цена 8 530 ден Цена 5 990 ден
100 На залиха

Бенсон е вашата нова трпезариска маса, смела, изразена, драматична и тука е за да даде современ изглед во вашиот дом. Оваа популарна стилизирана маса има безвременски дизајн и ќе ве воодушевува уште многу години.

Изработено од медијапан со фурнирска постава.

Достапен во рустикално сива боја.

Димензии:

Должина: 120 см

Длабочина: 75 см

Висина: 75 см

Димензии на ногарката: 6x2,8cm

Време на испорака: 10-14 дена

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Трпезариска маса Брус
-2 540 ден
 • -2 540 ден
 • Ново

Трпезариска маса Брус

Редовна цена 8 530 ден Цена 5 990 ден
100 На залиха

Терпезариската маса Брус е комбинација од метал со дрво во модерен дизајн и со впечатлива боја. Идеален избор за вашиот дом ако сакате моредна терпезарија. 

Површина од таблата е обложена со меламин.

Конструкцијата е на црни електростатички метални ногарки.

Боја: бела со црни метални нобарки.

Димензии на производот:

Должина: 104 см.

Ширина: 60 см.

Висина: 74 см.

Време на испорака: 10-14 дена

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Трпезариска маса Стив
-5 700 ден
 • -5 700 ден
 • Ново

Трпезариска маса Стив

Редовна цена 19 200 ден Цена 13 500 ден
200 На залиха

Оваа тркалезна модерна трпезариска маса има стаклена плоча со акцент на матирано стакло и хромирани ногарки

Спецификации:

- Плоча од калено стакло 8мм, ногарки од метал.

Димензија:

Должина: 120 см

Длабочина: 120 см

Висина: 74.5 см

Време на испорака: 10-14 дена

Трпезариска маса Селесте
-2 120 ден
 • -2 120 ден
 • Ново

Трпезариска маса Селесте

Редовна цена 7 110 ден Цена 4 990 ден
100 На залиха

Селесте е класична терпезариска маса која елегантно го обновува вашиот простор. Оваа маса комбинира минимална естетика и висока издржливост на градбата, идеална за вашиот дом.

Изработен од висококвалитетна иверица со меламинска обвивка.

Краевите на ногарките имаат пластични ѓонови за заштита на подот од несакани оштетувања.

Достапна во орев боја.

Димензии на производот:

Должина: 100 см

Длабочина: 60 ​​см

Висина: 73,5 см

Време на испорака: 10-14 дена

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Трпезариска маса Ловен, орев
-5 700 ден
 • -5 700 ден
 • Ново

Трпезариска маса Ловен, орев

Редовна цена 19 200 ден Цена 13 500 ден
200 На залиха

Ако барате маса за вашата кујна или трпезарија која ќе импресионира со својот едноставен, но во исто време елегантен дизајн, Ловен е совршен за вас! Изберете Ловен и комбинирајте квалитет и ергономија.

Спецификации:

- Плотна изработена од висококвалитетна иверка со меламинска облога, ногарки од метал.

- Достапна во орев-црна боја.

Димензии:

Должина: 140 см.

Длабочина: 980 см.

Висина: 75 см.

Време на испорака: 10-14 дена

Трпезариска маса Парис
-5 900 ден
 • -5 900 ден
 • Ново

Трпезариска маса Парис

Редовна цена 19 800 ден Цена 13 900 ден
200 На залиха

Ако барате маса која го комбинира дизајнот на вашето време со модерни квалитетни издржливи материјали, не барајте понатаму. Парис е токму она што ви треба. Модерна, издржлива и флексибилна. Идеална за кујна и дневна соба од вашиот дом како и за вашиот деловен простор.

 

Спецификации:

- Плотна од 8мм калено стакло, ногарки од метал.

- Краевите на ногарките имаат пластични заштитници за заштита на подот од несакани оштетувања.

- Достапен во бел мермер имитација-златна боја.

Димензија:

Должина: 160 см

Длабочина: 80 см

Вкупна висина: 75 см

Време на испорака: 10-14 дена

Трпезариска маса Сара
-5 900 ден
 • -5 900 ден
 • Ново

Трпезариска маса Сара

Редовна цена 19 800 ден Цена 13 900 ден
200 На залиха

Доколку сакате да го збогатите вашиот простор со трпезариска маса која го комбинира класичниот со модерниот стил тогаш Сара е најсоодветен избор за вас.

Спецификации:

- Рамка изработена од висококвалитетно цврсто дрво.

- Плоча изработена од иверица со меламинска облога

- Достапна во бел сјај-соном боја.

Димензии на производот:

Должина: 90 см.

Длабочина: 90 см.

Висина: 76 см.

Растојание помеѓу дрвени ногарки: 53cm

Време на испорака: 10-14 дена

Трпезариска маса Алис
-6 150 ден
 • -6 150 ден
 • Ново

Трпезариска маса Алис

Редовна цена 20 650 ден Цена 14 500 ден
200 На залиха

Модерен комфор и класична елеганција се комбинирани во оваа табела.

Спецификации:

- Изработена од медијапан и гумено дрво.

- Достапна во природно-бела боја.

Димензии на производот:

Должина: 120 см

Длабочина: 75 см

Висина: 74 см

Длабочина од една нога до друга: 103 см

Длабочина од една нога до друга: 57.5 ​​см

Време на испорака: 10-14 дена

Трпезариска маса Шазам, орев
-6 330 ден
 • -6 330 ден
 • Ново

Трпезариска маса Шазам, орев

Редовна цена 21 230 ден Цена 14 900 ден
200 На залиха

Шазам е вашата нова трпезариска маса, смела, изразена, драматична и тука за да дадете современа изглед во вашиот дома. Оваа популарна стилизирана маса има дизајн кој не старее е и ќе ве воодушевува уште многу години.

Спецификации:

- Повлоча од медијапан, ногарки од метал.

- Може да се прошири 120-160cm.

- Достапна во орев боја.

Димензии:

Должина: 120-160 см

Длабочина: 80 см

Висина: 76 см

Време на испорака: 10-14 дена

Трпезариска маса Натали бела
-2 970 ден
 • -2 970 ден
 • Ново

Трпезариска маса Натали бела

Редовна цена 9 960 ден Цена 6 990 ден
100 На залиха

Оваа висококвалитетна квадратна трпезариска маса со чист и елегантен дизајн, ќе биде одличен избор за вашата трпезарија или кујна. Изработена од силен медијапан со ногарки од цврсто буково дрво, оваа трпезариска маса е многу стабилна, издржлива и лесна за одржување.

Површина од медијапан, ногарки од цврсто буково дрво

Краевите на ногарките имаат пластични ѓонови за заштита на подот од несакани оштетувања.

Достапна во бела боја.

Димензии:

Должина: 80 см

Длабочина: 80 см

Висина: 76 см

Време на испорака: 10-14 дена

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Трпезариска маса Бенсон
-2 120 ден
 • -2 120 ден
 • Ново

Трпезариска маса Бенсон

Редовна цена 7 110 ден Цена 4 990 ден
100 На залиха

Оваа трпезариска маса е смела, изразена, драматична и тука да даде современ иглед во вашиот дом. Бенсон е популарна стилизирана маса која има дизајн без стареење и ќе ве воодушевува уште многу години.

Изработена од медијапан со фурнирска постава.

Достапна во орев боја.

Димензии:

Должина: 80 см

Длабочина: 80 см

Висина: 75 см

Димензии на ногата: 6x2,8cm

Време на испорака: 10-14 дена

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Трпезариска маса Велто,...
-6 330 ден
 • -6 330 ден
 • Ново

Трпезариска маса Велто, масивно дрво

Редовна цена 21 230 ден Цена 14 900 ден
200 На залиха

За оние од вас кои го сакаат индустрискиот дизајн во просторот и ги бараат топлите нијанси на дрво во комбинација со црн метал, серијата Велто ќе ве воодушеви.

Спецификации:

- Материјал: МДФ со одличен квалитет и отпорност на време и абење. Потпирач за маса на црни метални ногарки.

- Боја сонома - црна

- Плочата е дебела 4 cm со брановидни краеви

Димензии на производот:

Должина: 160 см

Ширина: 90 см

Висина: 76 см

Време на испорака: 10-14 дена

Трпезариска маса Вегас бела
-2 545 ден
 • -2 545 ден
 • Ново

Трпезариска маса Вегас бела

Редовна цена 8 535 ден Цена 5 990 ден
100 На залиха

Дали барате маса за вашиот деловен простор, флексибилна во однос на висината и со импресивен дизајн, тогаш Вегас масата е совршен предлог за купување. Со изборот на Вегас комбинирате квалитет и ергономија по најдобра цена на пазарот.

Површината е изработена од висококвалитетен медијапан.

Поддршка на хромирана метална рамка со висока отпорност.

Има амортизери со можност за кревање во различни позиции и ротирање во насока на стрелките на часовникот и спротивно.

Идеален за барови и деловни области.

Боја: бела

Димензии на производот:

Должина: 70 см.

Ширина: 70 см.

Висина: 72 - 91,5 см.

Основа: 43x43 cm.

Трпезариска маса Вегас црна
-2 545 ден
 • -2 545 ден
 • Ново

Трпезариска маса Вегас црна

Редовна цена 8 535 ден Цена 5 990 ден
100 На залиха

Дали барате маса за вашиот деловен простор, флексибилна во однос на висината и со импресивен дизајн, тогаш Вегас масата е совршен предлог за купување. Со изборот на Вегас комбинирате квалитет и ергономија по најдобра цена на пазарот.

Површината е изработена од висококвалитетен медијапан.

Поддршка на хромирана метална рамка со висока отпорност.

Има амортизери со можност за кревање во различни позиции и ротирање во насока на стрелките на часовникот и спротивно.

Идеален за барови и деловни области.

Боја: црна

Димензии на производот:

Должина: 70 см.

Ширина: 70 см.

Висина: 72 - 91,5 см.

Основа: 43x43 cm.

Трпезариска маса Шазам, сонома
-6 330 ден
 • -6 330 ден
 • Ново

Трпезариска маса Шазам, сонома

Редовна цена 21 230 ден Цена 14 900 ден
200 На залиха

Шазам е вашата нова трпезариска маса, смела, изразена, драматична за поголем впечаток. Достапеннаво боја на сонома. Оваа популарна стилизирана маса има дизајн кој не старее и ќе ве воодушевува уште многу години.

Карактеристики:

- Боја на ногарки: Црна облога

- Плоча: МДФ - 20мм

- Дебелина на плочата: 18мм

- Железна цевка: 32*1.1

- Достапна во боја на сонома.

- Полиморфно-отворање

Димензии:

Должина: 120-160 см

Ширина: 80 см

Висина: 76 см

Време на испорака: 10-14 дена

Трпезариска маса Брус бел...
-1 695 ден
 • -1 695 ден
 • Ново

Трпезариска маса Брус бел мермер

Редовна цена 5 685 ден Цена 3 990 ден
100 На залиха

Масата Брус комбинира метал со дрво во модерен дизајн, со впечатлива боја. Оваа модерна конструкција е идеална за секој дом кој сака да има впечатлива терпезарија.

Површина од таблата е обложена со меламин,

Достапна е во боја на бел мермер.

Конструкцијата е изработена од црни електростатички метални ногарки.

Димензии на производот:

Должина: 60 ​​см.

Ширина: 60 ​​см.

Висина: 74 см.

Време на испорака: 10-14 дена

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Трпезариска маса Содаде
-6 580 ден
 • -6 580 ден
 • Ново

Трпезариска маса Содаде

Редовна цена 22 080 ден Цена 15 500 ден
200 На залиха

Ако сакате да го декорирате вашиот простор со маса која го комбинира класичниот со модерниот стил, тогаш Содаде е најсоодветен избор за вас.

Спецификации:

- Рамка изработена од висококвалитетен метал.

- Плотна изработена од иверица со меламинска облога (дебелина 3,6cm).

- Достапна во сонома-црна боја.

Димензии на производот:

Должина: 160 см.

Длабочина: 80 см.

Висина: 72.5 см.

Метална ширина: 6.5 см

Време на испорака: 10-14 дена

Трпезариска маса Ловен, орев
-6 790 ден
 • -6 790 ден
 • Ново

Трпезариска маса Ловен, орев

Редовна цена 22 780 ден Цена 15 990 ден
200 На залиха

Ако барате маса за вашата кујна или трпезарија која ќе импресионира со својот едноставен, но во исто време елегантен дизајн, Ловен е совршен за вас! Изберете Ловен и комбинирајте квалитет и ергономија.

Спецификации:

- Плотна изработена од висококвалитетна иверка со меламинска облога, ногарки од метал.

- Достапна во орев-црна боја.

Димензии:

Должина: 160 см.

Длабочина: 90 см.

Висина: 75 см.

Време на испорака: 10-14 дена

Трпезариска маса Брус орев
-1 695 ден
 • -1 695 ден
 • Ново

Трпезариска маса Брус орев

Редовна цена 5 685 ден Цена 3 990 ден
100 На залиха

Масата Брус комбинира метал со дрво во модерен дизајн, со впечатлива боја. Оваа модерна конструкција е идеална за секој дом кој сака да има впечатлива терпезарија.

Површина од таблата е обложена со меламин,

Достапна е во боја на орев.

Конструкцијата е изработена од црни електростатички метални ногарки.

Димензии на производот:

Должина: 60 ​​см.

Ширина: 60 ​​см.

Висина: 74 см.

Време на испорака: 10-14 дена

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Плоча Емилио за трпезариска...
-10 150 ден
 • -10 150 ден
 • Ново

Плоча Емилио за трпезариска маса од масивно дрво

Редовна цена 34 050 ден Цена 23 900 ден
200 На залиха

Плочата ја следи неправилната форма на природното дрво.

Спецификации:

- Изработена од цврсто дрво

- Достапна во орев боја.

Димензии:

Должина: 160 см.

Длабочина: 90 см.

Време на испорака: 10-14 дена

Трпезариска маса Сохо
-12 700 ден
 • -12 700 ден
 • Ново

Трпезариска маса Сохо

Редовна цена 42 600 ден Цена 29 900 ден
200 На залиха

Изработена со прецизна конструкција, убавиот изглед на трпезариската маса Сохо несомнено ќе го разубави амбиентот на секоја трпезарија. Сохо се одликува со сложен дизајн на масата од брест, со метална рамка. Оваа трпезариска маса може удобно да смести до 8 луѓе.

 Спецификации:

- Површина е од медијапан со облога од хартиено дрво, и ногарки од метал.

- Достапна е во сонома-црна боја.

Димензии:

Должина: 180 см

Длабочина: 90 см

Висина: 75 см

Време на испорака: 10-14 дена

Трпезариска маса Луцида,...
-14 510 ден
 • -14 510 ден
 • Ново

Трпезариска маса Луцида, масивно дрво

Редовна цена 48 500 ден Цена 33 990 ден
200 На залиха

Доколку сакате да го декорирате вашиот простор со маса која го комбинира класичното со модерното тогаш Луцида е најсоодветен избор за вас.

Спецификации:

- Фиксна рамка изработена од метал.

- Површина на маса e изработена од цврсто борово дрво (3,5 cm дебелина) со одличен квалитет и калено стакло со висока издржливост

- Достапna во природно-црна боја.

Димензии на производот:

Должина: 180 см.

Длабочина: 90 см.

Висина: 75 см.

Време на испорака: 10-14 дена

Трпезариска маса Лиам
-2 540 ден
 • -2 540 ден
 • Ново

Трпезариска маса Лиам

Редовна цена 8 530 ден Цена 5 990 ден
200 На залиха

За оние од вас кои сакаат да го користат секој агол од просторот, масата за преклопување Лиам е идеалното решение. Флексибилна и функционална конструкција, која може да се користи како главна или споредна маса и зафаќа најмалку можен простор за складирање кога не е во употреба.

Спецификации:

- Површина и подлога од иверица со висококвалитетна меламинска облога

- Поддршка во метална рамка со исклучителна цврстина

- Боја на горниот дел темно сива, ногарки во црн сјај

Димензии на производот:

Должина: 100 см.

Ширина: 60 ​​см.

Висина: 75 см.

Време на испорака: 10-14 дена

Производот е додаен за споредба.