Клучеви

Поткатегории

Активни филтери

Сет рачка со клучеви 5 парчиња
-600 ден
  • Распродажба!
  • -600 ден

Сет рачка со клучеви 5 парчиња

Редовна цена 1 199 ден Цена 599 ден
11 На залиха

Сет рачка со пет големини на клучеви од 6, 8, 10, 11 и 13mm. Практична и лесно достапна алатка, корисна за во домот, автомобилот, велосипедот и вашата работилница. Изработена е од ергономска гумирана рачка и челичен механизам и клучеви.

Производот е додаен за споредба.