Топ категории
Vilma Armchair Premium
Најнови производи
Блог

41 производи

Мрежа
Мрежа-2
Листа
Листа-2
Каталог

Активни филтри

Iskra QR-PET2506 BLUE Машинка за шишање на домашни миленици
 • Ново
  • моќност: 12W • 24 месеци гаранција
  1.999 ден.Цена
  Iskra QR-PET2506 BLUE Машинка за шишање на домашни миленици
  • Ново
   • моќност: 12W • 24 месеци гаранција
   1.999 ден.Цена
   • Ново
    Лежалка за куче - дијаметар 50cm.Лежалка за куче - дијаметар 50cm.
    • Ново
     660 ден.Цена
     Лежалка за куче - дијаметар 50cm.Лежалка за куче - дијаметар 50cm.
     • Ново
      • Може да се користи како кревет за домашни миленици, но и како обичен тросед или кревет за нов дом. • Мекиот и симпатичен дизајн е погоден за пролет, лето, есен и зима. Костум за домашно милениче за сите мали раси на мачиња. • Плишаното гнездо е направено од мек памук кој има добра топлина за мачката. • Гнездото за мачки може да се чисти...
      660 ден.Цена
      Лежалка за куче - дијаметар 50cm.Лежалка за куче - дијаметар 50cm.
      • Ново
       • Може да се користи како кревет за домашни миленици, но и како обичен тросед или кревет за нов дом. • Мекиот и симпатичен дизајн е погоден за пролет, лето, есен и зима. Костум за домашно милениче за сите мали раси на мачиња. • Плишаното гнездо е направено од мек памук кој има добра топлина за мачката. • Гнездото за мачки може да се чисти...
       660 ден.Цена
       • Ново
        Играчка за домашно миленичеИграчка за домашно милениче
        • Ново
         340 ден.Цена
         Играчка за домашно миленичеИграчка за домашно милениче
         • Ново
          • Кадифена играчка.  • Одлична ткаенина за гушкање и играње. • Со свирка за дополнителна забава. • Погоден за сите раси на кучиња. • Часови забава за играње. • Дали вашето куче сака да се гушка и да игра? Оваа мека играчка е кадифена играчка за кучиња која е ултра сакана.
          340 ден.Цена
          Играчка за домашно миленичеИграчка за домашно милениче
          • Ново
           • Кадифена играчка.  • Одлична ткаенина за гушкање и играње. • Со свирка за дополнителна забава. • Погоден за сите раси на кучиња. • Часови забава за играње. • Дали вашето куче сака да се гушка и да игра? Оваа мека играчка е кадифена играчка за кучиња која е ултра сакана.
           340 ден.Цена
           • Ново
            Играчка за домашно миленичеИграчка за домашно милениче
            • Ново
             320 ден.Цена
             Играчка за домашно миленичеИграчка за домашно милениче
             • Ново
              • Кадифена играчка.  • Одлична ткаенина за гушкање и играње. • Со свирка за дополнителна забава. • Погоден за сите раси на кучиња. • Часови забава за играње. • Дали вашето куче сака да се гушка и да игра? Оваа мека играчка е кадифена играчка за кучиња која е ултра сакана.
              320 ден.Цена
              Играчка за домашно миленичеИграчка за домашно милениче
              • Ново
               • Кадифена играчка.  • Одлична ткаенина за гушкање и играње. • Со свирка за дополнителна забава. • Погоден за сите раси на кучиња. • Часови забава за играње. • Дали вашето куче сака да се гушка и да игра? Оваа мека играчка е кадифена играчка за кучиња која е ултра сакана.
               320 ден.Цена
               • Ново
                460 ден.
                Светлечка огрлица за кучеСветлечка огрлица за куче
                • Ново
                 460 ден.Цена
                 Светлечка огрлица за кучеСветлечка огрлица за куче
                 • Ново
                  • Видливоста и безбедноста се два клучни поими кои го 460.00 карактеризираат опсегот на SECURITY. • Трепкачките лед светла гарантираат оптимална видливост во темница за да ви овозможат безбездно да го шетате вашето куче. • Практичен, прилагодлив на големината на вашето куче и може да се полнат преку USB.
                  460 ден.Цена
                  Светлечка огрлица за кучеСветлечка огрлица за куче
                  • Ново
                   • Видливоста и безбедноста се два клучни поими кои го 460.00 карактеризираат опсегот на SECURITY. • Трепкачките лед светла гарантираат оптимална видливост во темница за да ви овозможат безбездно да го шетате вашето куче. • Практичен, прилагодлив на големината на вашето куче и може да се полнат преку USB.
                   460 ден.Цена
                   • Ново
                    890 ден.
                    Градник за кучеГрадник за куче
                    • Ново
                     890 ден.Цена
                     Градник за кучеГрадник за куче
                     • Ново
                      • Врските со кучиња ни се од голема помош и кога  сакаме да правиме кратки прошетки, како да одиме на ветеринар или да го обиколиме блокот, и кога сакаме да го земеме нашиот најдобар пријател на долга екскурзија. • Можеме да го носиме нашето милениче врзано без страв дека ќе му го повредиме вратот и, покрај тоа, тие претпоставуваат плус безбедност...
                      890 ден.Цена
                      Градник за кучеГрадник за куче
                      • Ново
                       • Врските со кучиња ни се од голема помош и кога  сакаме да правиме кратки прошетки, како да одиме на ветеринар или да го обиколиме блокот, и кога сакаме да го земеме нашиот најдобар пријател на долга екскурзија. • Можеме да го носиме нашето милениче врзано без страв дека ќе му го повредиме вратот и, покрај тоа, тие претпоставуваат плус безбедност...
                       890 ден.Цена
                       • Ново
                        Поводник со гума за куче 150 cm.Поводник со гума за куче 150 cm.
                        • Ново
                         280 ден.Цена
                         Поводник со гума за куче 150 cm.Поводник со гума за куче 150 cm.
                         • Ново
                          • Изработен со најлон како јаже за качување по карпи, двојно подебело од обичниот поводник, металната кука е од нерѓосувачки челик со ротација од 360 обложената рачка е изработена од EVA гума за подобро држење и меко чувство. • Има рефлективен материјал за поголема безбедност при ноќните прошетки со вашето домашно милениче. • Идеален за одење,...
                          280 ден.Цена
                          Поводник со гума за куче 150 cm.Поводник со гума за куче 150 cm.
                          • Ново
                           • Изработен со најлон како јаже за качување по карпи, двојно подебело од обичниот поводник, металната кука е од нерѓосувачки челик со ротација од 360 обложената рачка е изработена од EVA гума за подобро држење и меко чувство. • Има рефлективен материјал за поголема безбедност при ноќните прошетки со вашето домашно милениче. • Идеален за одење,...
                           280 ден.Цена
                           • Ново
                            Хранилка за хранење куче кругХранилка за хранење куче круг
                            • Ново
                             420 ден.Цена
                             Хранилка за хранење куче кругХранилка за хранење куче круг
                             • Ново
                              • Оваа играчка за хранење загатки не само што бара од  кученцето да ја мириса храната, туку и треба да ја помести преградата за да добие храна. Повеќе кутии со храна, оставете го вашето сакано милениче да јаде додека игра, тренирајте ја интелигенцијата и силата, одржувајте го вашето куче или мачка активни. • Прекинувачот на здодевност ефикасно ја...
                              420 ден.Цена
                              Хранилка за хранење куче кругХранилка за хранење куче круг
                              • Ново
                               • Оваа играчка за хранење загатки не само што бара од  кученцето да ја мириса храната, туку и треба да ја помести преградата за да добие храна. Повеќе кутии со храна, оставете го вашето сакано милениче да јаде додека игра, тренирајте ја интелигенцијата и силата, одржувајте го вашето куче или мачка активни. • Прекинувачот на здодевност ефикасно ја...
                               420 ден.Цена
                               • Ново
                                Хранилка за хранење куче ракаХранилка за хранење куче рака
                                • Ново
                                 420 ден.Цена
                                 Хранилка за хранење куче ракаХранилка за хранење куче рака
                                 • Ново
                                  • Оваа играчка за хранење загатки не само што бара од  кученцето да ја мириса храната, туку и треба да ја помести преградата за да добие храна. Повеќе кутии со храна, оставете го вашето сакано милениче да јаде додека игра, тренирајте ја интелигенцијата и силата, одржувајте го вашето куче или мачка активни. • Прекинувачот на здодевност ефикасно ја...
                                  420 ден.Цена
                                  Хранилка за хранење куче ракаХранилка за хранење куче рака
                                  • Ново
                                   • Оваа играчка за хранење загатки не само што бара од  кученцето да ја мириса храната, туку и треба да ја помести преградата за да добие храна. Повеќе кутии со храна, оставете го вашето сакано милениче да јаде додека игра, тренирајте ја интелигенцијата и силата, одржувајте го вашето куче или мачка активни. • Прекинувачот на здодевност ефикасно ја...
                                   420 ден.Цена
                                   • Ново
                                    Играчка гумена топка на ластик за мачеИграчка гумена топка на ластик за маче
                                    • Ново
                                     Играчка гумена топка на ластик за мачеИграчка гумена топка на ластик за маче
                                     • Ново
                                      • Совршена за вашите мали крзнени пријатели, оваа  играчка и чистач на забниот камен отвора свет на забава за најдобриот пријател на човекот. • Гумената топка му овозможува на вашето куче да се забавува со часови уживајќи во своите најнови играчки за џвакање. • Специјално дизајнирана за да ги исчисти забите на вашето милениче. ...
                                      490 ден.Цена
                                      Играчка гумена топка на ластик за мачеИграчка гумена топка на ластик за маче
                                      • Ново
                                       • Совршена за вашите мали крзнени пријатели, оваа  играчка и чистач на забниот камен отвора свет на забава за најдобриот пријател на човекот. • Гумената топка му овозможува на вашето куче да се забавува со часови уживајќи во своите најнови играчки за џвакање. • Специјално дизајнирана за да ги исчисти забите на вашето милениче. ...
                                       490 ден.Цена
                                       • Ново
                                        Играчка со топчиња за маче - зеленаИграчка со топчиња за маче - зелена
                                        • Ново
                                         Играчка со топчиња за маче - зеленаИграчка со топчиња за маче - зелена
                                         • Ново
                                          • Играњето на интерактивна игра со топка на врвот е 580.00 уште еден начин да го привлечете вниманието на мачките, можете да ја користите оваа играчка за да комуницирате со вашата мачка. • Играчката за грамофон за мачки може да му помогне на вашето домашно милениче да ја ублажи анксиозноста и досадата ментално и физички и да го намали ...
                                          580 ден.Цена
                                          Играчка со топчиња за маче - зеленаИграчка со топчиња за маче - зелена
                                          • Ново
                                           • Играњето на интерактивна игра со топка на врвот е 580.00 уште еден начин да го привлечете вниманието на мачките, можете да ја користите оваа играчка за да комуницирате со вашата мачка. • Играчката за грамофон за мачки може да му помогне на вашето домашно милениче да ја ублажи анксиозноста и досадата ментално и физички и да го намали ...
                                           580 ден.Цена
                                           • Ново
                                            Играчка со топчиња за маче - тиркизИграчка со топчиња за маче - тиркиз
                                            • Ново
                                             Играчка со топчиња за маче - тиркизИграчка со топчиња за маче - тиркиз
                                             • Ново
                                              • Играњето на интерактивна игра со топка на врвот е  уште еден начин да го привлечете вниманието на мачките, можете да ја користите оваа играчка за да комуницирате со вашата мачка. • Играчката за грамофон за мачки може да му помогне на вашето домашно милениче да ја ублажи анксиозноста и досадата ментално и физички и да го намали деструктивното...
                                              580 ден.Цена
                                              Играчка со топчиња за маче - тиркизИграчка со топчиња за маче - тиркиз
                                              • Ново
                                               • Играњето на интерактивна игра со топка на врвот е  уште еден начин да го привлечете вниманието на мачките, можете да ја користите оваа играчка за да комуницирате со вашата мачка. • Играчката за грамофон за мачки може да му помогне на вашето домашно милениче да ја ублажи анксиозноста и досадата ментално и физички и да го намали деструктивното...
                                               580 ден.Цена
                                               • Ново
                                                360 ден.
                                                Играчка баланс за мачеИграчка баланс за маче
                                                • Ново
                                                 360 ден.Цена
                                                 Играчка баланс за мачеИграчка баланс за маче
                                                 • Ново
                                                  • Ова е мултифункционална играчка за мачки, комбинирана со многу предности од другите играчки за мачки. • Оваа играчка е нанесена со дизајн на калап, кој ќе се тресе напред-назад кога мачката си игра, што ќе го привлече вниманието на мачката. • Интерактивниот пердув на врвот на оваа играчка за мачки може да го привлече вниманието на...
                                                  360 ден.Цена
                                                  Играчка баланс за мачеИграчка баланс за маче
                                                  • Ново
                                                   • Ова е мултифункционална играчка за мачки, комбинирана со многу предности од другите играчки за мачки. • Оваа играчка е нанесена со дизајн на калап, кој ќе се тресе напред-назад кога мачката си игра, што ќе го привлече вниманието на мачката. • Интерактивниот пердув на врвот на оваа играчка за мачки може да го привлече вниманието на...
                                                   360 ден.Цена
                                                   Диспанзер топка играчка за храна за кучеДиспанзер топка играчка за храна за куче
                                                   • Ново
                                                    Диспанзер топка играчка за храна за кучеДиспанзер топка играчка за храна за куче
                                                    • Ново
                                                     • Толку многу употреби од една играчка. Ги одржува  забите и непцата здрави, ја намалува досадата. • Тоа им го одржува мозокот и телото активни додека ловат вкусна закуска. Наполнете ја топката со сува храна или задоволства. Кога вашиот пријател со четири нозе ја турка топката со шепите и прави да се ниша, храната по случаен избор испаѓа од еден од...
                                                     330 ден.Цена
                                                     Диспанзер топка играчка за храна за кучеДиспанзер топка играчка за храна за куче
                                                     • Ново
                                                      • Толку многу употреби од една играчка. Ги одржува  забите и непцата здрави, ја намалува досадата. • Тоа им го одржува мозокот и телото активни додека ловат вкусна закуска. Наполнете ја топката со сува храна или задоволства. Кога вашиот пријател со четири нозе ја турка топката со шепите и прави да се ниша, храната по случаен избор испаѓа од еден од...
                                                      330 ден.Цена
                                                      Диспанзер за храна за милениче - КатапулДиспанзер за храна за милениче - Катапул
                                                      • Ново
                                                       Диспанзер за храна за милениче - КатапулДиспанзер за храна за милениче - Катапул
                                                       • Ново
                                                        • Ова е мултифункционален производ за домашни  миленици кој комбинира прибор за јадење со играње и ја подобрува интелигенцијата на домашните миленици. • Забавен дизајн на диспензерот за храна. • Кучето нежно ја притиска горната положба, а од 4-те канали на дното лесно може по случаен избор да падне одредена количина на храна.
                                                        940 ден.Цена
                                                        Диспанзер за храна за милениче - КатапулДиспанзер за храна за милениче - Катапул
                                                        • Ново
                                                         • Ова е мултифункционален производ за домашни  миленици кој комбинира прибор за јадење со играње и ја подобрува интелигенцијата на домашните миленици. • Забавен дизајн на диспензерот за храна. • Кучето нежно ја притиска горната положба, а од 4-те канали на дното лесно може по случаен избор да падне одредена количина на храна.
                                                         940 ден.Цена
                                                         • Ново
                                                          Хранилка за куче со играчкаХранилка за куче со играчка
                                                          • Ново
                                                           890 ден.Цена
                                                           Хранилка за куче со играчкаХранилка за куче со играчка
                                                           • Ново
                                                            • Ова е забавна интерактивна играчка за сложувалки,  која може да ги поттикне и обучи вашите кучиња или мачки да бараат храна со лизгање на лизгачот. • Средината на играчката е сад за бавна храна, а долниот дел од цветниот шаблон на садот за бавна храна може да го забави брзото јадење и да престане да се гуши, да ја прилагоди тежината на домашно...
                                                            890 ден.Цена
                                                            Хранилка за куче со играчкаХранилка за куче со играчка
                                                            • Ново
                                                             • Ова е забавна интерактивна играчка за сложувалки,  која може да ги поттикне и обучи вашите кучиња или мачки да бараат храна со лизгање на лизгачот. • Средината на играчката е сад за бавна храна, а долниот дел од цветниот шаблон на садот за бавна храна може да го забави брзото јадење и да престане да се гуши, да ја прилагоди тежината на домашно...
                                                             890 ден.Цена
                                                             • Ново
                                                              Играчка гумен кактус за миленичеИграчка гумен кактус за милениче
                                                              • Ново
                                                               390 ден.Цена
                                                               Играчка гумен кактус за миленичеИграчка гумен кактус за милениче
                                                               • Ново
                                                                Различни испакнатини на четкичките за заби за кучиња се користат за четкање на кучиња со различна големина и нивните заби.  Жлебовите помагаат поефикасно да се исчисти забниот камен на задните заби. Направете го вашето куче орално здраво и свежо, за да можете да уживате во среќното време со вашето прекрасно куче. Откако ќе додадете паста за заби или омилена храна на жлебовите,...
                                                                390 ден.Цена
                                                                Играчка гумен кактус за миленичеИграчка гумен кактус за милениче
                                                                • Ново
                                                                 Различни испакнатини на четкичките за заби за кучиња се користат за четкање на кучиња со различна големина и нивните заби.  Жлебовите помагаат поефикасно да се исчисти забниот камен на задните заби. Направете го вашето куче орално здраво и свежо, за да можете да уживате во среќното време со вашето прекрасно куче. Откако ќе додадете паста за заби или омилена храна на жлебовите,...
                                                                 390 ден.Цена
                                                                 • Ново
                                                                  410 ден.
                                                                  Глодалка за куче прстенГлодалка за куче прстен
                                                                  • Ново
                                                                   410 ден.Цена
                                                                   Глодалка за куче прстенГлодалка за куче прстен
                                                                   • Ново
                                                                    Оваа глодалка ги комбинира функциите на чистење на забите, влечење, фризби, ослободување од анскиозност, забава. Допринесува за повеќекратна забава на кучето. Новите и оригинални дизајнирани цик - цак испакнатини во форма запчаник и рогови на надворешната страна на кругот можат темелно да ги исчистат катниците на кучето кога тоа си игра со играчката, ефикасно го остранува...
                                                                    410 ден.Цена
                                                                    Глодалка за куче прстенГлодалка за куче прстен
                                                                    • Ново
                                                                     Оваа глодалка ги комбинира функциите на чистење на забите, влечење, фризби, ослободување од анскиозност, забава. Допринесува за повеќекратна забава на кучето. Новите и оригинални дизајнирани цик - цак испакнатини во форма запчаник и рогови на надворешната страна на кругот можат темелно да ги исчистат катниците на кучето кога тоа си игра со играчката, ефикасно го остранува...
                                                                     410 ден.Цена
                                                                     • Ново
                                                                      Прскалка со вода со игра за миленичеПрскалка со вода со игра за милениче
                                                                      • Ново
                                                                       Прскалка со вода со игра за миленичеПрскалка со вода со игра за милениче
                                                                       • Ново
                                                                        Фонтаната за кучиња која лесно испушта вода со притискање на кучешката шепа со помал напор. Прикачете ја играчката во распрскувач на вода за кучето на градинарското црево за да ја користите наместо сад за кучиња. Овој производ е безбеден без електрична енергија. Исто така, има бакарен вентил отпорен на истекување и гумени перничиња за да се минимизира движењето кога ...
                                                                        1.540 ден.Цена
                                                                        Прскалка со вода со игра за миленичеПрскалка со вода со игра за милениче
                                                                        • Ново
                                                                         Фонтаната за кучиња која лесно испушта вода со притискање на кучешката шепа со помал напор. Прикачете ја играчката во распрскувач на вода за кучето на градинарското црево за да ја користите наместо сад за кучиња. Овој производ е безбеден без електрична енергија. Исто така, има бакарен вентил отпорен на истекување и гумени перничиња за да се минимизира движењето кога ...
                                                                         1.540 ден.Цена
                                                                         • Ново
                                                                          Играчка гумена топка за на ѕид за кучеИграчка гумена топка за на ѕид за куче
                                                                          • Ново
                                                                           Играчка гумена топка за на ѕид за кучеИграчка гумена топка за на ѕид за куче
                                                                           • Ново
                                                                            Чувајте го вашиот четириножен пријател среќен и здрав со нашата играчка за влечење на отворено.  Еластицираното јаже му овозможува на вашето кученце да ја влече забавната топка со часови. Забавната топка делува како дозер за храна или третмани, поттикнувајќи го времето за играње. Преносливото сидро ви овозможува безбедно да ја врзете играчката на место погодно за вас и...
                                                                            640 ден.Цена
                                                                            Играчка гумена топка за на ѕид за кучеИграчка гумена топка за на ѕид за куче
                                                                            • Ново
                                                                             Чувајте го вашиот четириножен пријател среќен и здрав со нашата играчка за влечење на отворено.  Еластицираното јаже му овозможува на вашето кученце да ја влече забавната топка со часови. Забавната топка делува како дозер за храна или третмани, поттикнувајќи го времето за играње. Преносливото сидро ви овозможува безбедно да ја врзете играчката на место погодно за вас и...
                                                                             640 ден.Цена
                                                                             Играчка гумена топка со вакум за на ѕид за кучеИграчка гумена топка со вакум за на ѕид за куче
                                                                             • Ново
                                                                              Играчката со јаже е изработена од природен TPR материјал, кој е еколошки, безбеден и безопасен. Силното јаже е направено од материјал со висока густина и силна вшмукувачка чаша, која е издржлива и силна. Мултифункционална интеракција: вградена играчка за џвакање во форма на мало ѕвонче. Со тресење на топката, внатрешното ѕвонче ќе испушти звук, привлекувајќи го интересот на...
                                                                              680 ден.Цена
                                                                              Играчка гумена топка со вакум за на ѕид за кучеИграчка гумена топка со вакум за на ѕид за куче
                                                                              • Ново
                                                                               Играчката со јаже е изработена од природен TPR материјал, кој е еколошки, безбеден и безопасен. Силното јаже е направено од материјал со висока густина и силна вшмукувачка чаша, која е издржлива и силна. Мултифункционална интеракција: вградена играчка за џвакање во форма на мало ѕвонче. Со тресење на топката, внатрешното ѕвонче ќе испушти звук, привлекувајќи го интересот на...
                                                                               680 ден.Цена
                                                                               • Ново
                                                                                1.120 ден.
                                                                                Гребалка за мачеГребалка за маче
                                                                                • Ново
                                                                                 1.120 ден.Цена
                                                                                 Гребалка за мачеГребалка за маче
                                                                                 • Ново
                                                                                  Овој столб за мачиња е добро дизајниран и ќе ја забавува вашата мачка со часови.  Столб за гребење за мачките да можат да ги задоволат нивните природни инстинкти за канџи. Помага вашата мачка да не ги оштети теписите, мебелот, завесите. Природното јаже од јута и кокос помагаат ноктите да бидат здрави. Неутралните тонови на бои се вклопуваат во постоечкиот декор на...
                                                                                  1.120 ден.Цена
                                                                                  Гребалка за мачеГребалка за маче
                                                                                  • Ново
                                                                                   Овој столб за мачиња е добро дизајниран и ќе ја забавува вашата мачка со часови.  Столб за гребење за мачките да можат да ги задоволат нивните природни инстинкти за канџи. Помага вашата мачка да не ги оштети теписите, мебелот, завесите. Природното јаже од јута и кокос помагаат ноктите да бидат здрави. Неутралните тонови на бои се вклопуваат во постоечкиот декор на...
                                                                                   1.120 ден.Цена
                                                                                   • Ново
                                                                                    260 ден.
                                                                                    Гребалка за мачеГребалка за маче
                                                                                    • Ново
                                                                                     260 ден.Цена
                                                                                     Гребалка за мачеГребалка за маче
                                                                                     • Ново
                                                                                      Дали се обидувате да го заштитите вашиот дом, мебел од гребнатини, искинати завеси и искинати каучи? Тогаш картонската гребалка од дрво за мачки е совршена работа за она што го барате! Оваа удобна природна гребалка за мачки е дизајнирана за вашите мачки за да можат да си го одвлечат вниманието и да се фокусираат на гребење на картонот наместо на другите предмети во вашиот дом. Чешачот и дава...
                                                                                      260 ден.Цена
                                                                                      Гребалка за мачеГребалка за маче
                                                                                      • Ново
                                                                                       Дали се обидувате да го заштитите вашиот дом, мебел од гребнатини, искинати завеси и искинати каучи? Тогаш картонската гребалка од дрво за мачки е совршена работа за она што го барате! Оваа удобна природна гребалка за мачки е дизајнирана за вашите мачки за да можат да си го одвлечат вниманието и да се фокусираат на гребење на картонот наместо на другите предмети во вашиот дом. Чешачот и дава...
                                                                                       260 ден.Цена
                                                                                       • Ново
                                                                                        290 ден.
                                                                                        Чешел против паразитиЧешел против паразити
                                                                                        • Ново
                                                                                         290 ден.Цена
                                                                                         Чешел против паразитиЧешел против паразити
                                                                                         • Ново
                                                                                          Иновативно сечило направено од високо-квалитетно од нерѓосувачки челик кој отстранува влакна и првут од твоето милениче. За горно и долно крзно.  Овој тип на чешел е особено функционален поради тестираната и уникатна структура особено за кучиња со средно и долго влакно. Со редовна употреба се намалува митарење и со тоа кучето не остава влакна по дома и нема постојано митарење
                                                                                          290 ден.Цена
                                                                                          Чешел против паразитиЧешел против паразити
                                                                                          • Ново
                                                                                           Иновативно сечило направено од високо-квалитетно од нерѓосувачки челик кој отстранува влакна и првут од твоето милениче. За горно и долно крзно.  Овој тип на чешел е особено функционален поради тестираната и уникатна структура особено за кучиња со средно и долго влакно. Со редовна употреба се намалува митарење и со тоа кучето не остава влакна по дома и нема постојано митарење
                                                                                           290 ден.Цена
                                                                                           • Ново
                                                                                            3.690 ден.
                                                                                            Лежалка за кучеЛежалка за куче
                                                                                            • Ново
                                                                                             3.690 ден.Цена
                                                                                             Лежалка за кучеЛежалка за куче
                                                                                             • Ново
                                                                                              Зајакнатиот дизајн на аголниот тросед во форма на L  промовира максимална удобност и безбедност, обезбедувајќи ортопедска поддршка во висок степен, како и супер пријатен простор за гушкање за кучиња. Главната површина за спиење е обложена со меко, кадифено вештачко крзно, додека потпорните потпори се обвиткани во велур кој лесно се одржува. Ортопедската основа од пена помага да...
                                                                                              3.690 ден.Цена
                                                                                              Лежалка за кучеЛежалка за куче
                                                                                              • Ново
                                                                                               Зајакнатиот дизајн на аголниот тросед во форма на L  промовира максимална удобност и безбедност, обезбедувајќи ортопедска поддршка во висок степен, како и супер пријатен простор за гушкање за кучиња. Главната површина за спиење е обложена со меко, кадифено вештачко крзно, додека потпорните потпори се обвиткани во велур кој лесно се одржува. Ортопедската основа од пена помага да...
                                                                                               3.690 ден.Цена
                                                                                               • Ново
                                                                                                2.090 ден.
                                                                                                Лежалка за маче 55cmЛежалка за маче 55cm
                                                                                                • Ново
                                                                                                 2.090 ден.Цена
                                                                                                 Лежалка за маче 55cmЛежалка за маче 55cm
                                                                                                 • Ново
                                                                                                  Времето на спиење во текот на денот за домашните миленици не е само природно тука неопходност за нивното здравје. Затоа ние сакаме да им обезбедиме околина каде ќе можат да се одморат во најдобар квалитет, токму тоа го прави ова гнездо. Ова меко гнездо му дава топлина и удобност на вашето милениче за време на спиењето и задоволство кога сака да се релаксира додека е во иста соба со...
                                                                                                  2.090 ден.Цена
                                                                                                  Лежалка за маче 55cmЛежалка за маче 55cm
                                                                                                  • Ново
                                                                                                   Времето на спиење во текот на денот за домашните миленици не е само природно тука неопходност за нивното здравје. Затоа ние сакаме да им обезбедиме околина каде ќе можат да се одморат во најдобар квалитет, токму тоа го прави ова гнездо. Ова меко гнездо му дава топлина и удобност на вашето милениче за време на спиењето и задоволство кога сака да се релаксира додека е во иста соба со...
                                                                                                   2.090 ден.Цена
                                                                                                   • Ново
                                                                                                    1.490 ден.
                                                                                                    Лежалка за маче 45cmЛежалка за маче 45cm
                                                                                                    • Ново
                                                                                                     1.490 ден.Цена
                                                                                                     Лежалка за маче 45cmЛежалка за маче 45cm
                                                                                                     • Ново
                                                                                                      Времето на спиење во текот на денот за домашните миленици не е само природно тука неопходност за нивното здравје. Затоа ние сакаме да им обезбедиме околина каде ќе можат да се одморат во најдобар квалитет, токму тоа го прави ова гнездо. Ова меко гнездо му дава топлина и удобност на вашето милениче за време на спиењето и задоволство кога сака да се релаксира додека е во иста соба со...
                                                                                                      1.490 ден.Цена
                                                                                                      Лежалка за маче 45cmЛежалка за маче 45cm
                                                                                                      • Ново
                                                                                                       Времето на спиење во текот на денот за домашните миленици не е само природно тука неопходност за нивното здравје. Затоа ние сакаме да им обезбедиме околина каде ќе можат да се одморат во најдобар квалитет, токму тоа го прави ова гнездо. Ова меко гнездо му дава топлина и удобност на вашето милениче за време на спиењето и задоволство кога сака да се релаксира додека е во иста соба со...
                                                                                                       1.490 ден.Цена
                                                                                                       • Ново
                                                                                                        1.060 ден.
                                                                                                        Лежалка за маче 35cmЛежалка за маче 35cm
                                                                                                        • Ново
                                                                                                         1.060 ден.Цена
                                                                                                         Лежалка за маче 35cmЛежалка за маче 35cm
                                                                                                         • Ново
                                                                                                          Времето на спиење во текот на денот за домашните миленици не е само природно тука неопходност за нивното здравје. Затоа ние сакаме да им обезбедиме околина каде ќе можат да се одморат во најдобар квалитет, токму тоа го прави ова гнездо. Ова меко гнездо му дава топлина и удобност на вашето милениче за време на спиењето и задоволство кога сака да се релаксира додека е во иста соба со...
                                                                                                          1.060 ден.Цена
                                                                                                          Лежалка за маче 35cmЛежалка за маче 35cm
                                                                                                          • Ново
                                                                                                           Времето на спиење во текот на денот за домашните миленици не е само природно тука неопходност за нивното здравје. Затоа ние сакаме да им обезбедиме околина каде ќе можат да се одморат во најдобар квалитет, токму тоа го прави ова гнездо. Ова меко гнездо му дава топлина и удобност на вашето милениче за време на спиењето и задоволство кога сака да се релаксира додека е во иста соба со...
                                                                                                           1.060 ден.Цена
                                                                                                           • Ново
                                                                                                            290 ден.
                                                                                                            Лежалка за куче и мачеЛежалка за куче и маче
                                                                                                            • Ново
                                                                                                             290 ден.Цена
                                                                                                             Лежалка за куче и мачеЛежалка за куче и маче
                                                                                                             • Ново
                                                                                                              Кревет за миленичиња што се загрева самостојно го одржува миленичето топло и удобно во текот на студената зима. Целосно се грее без потреба од батерии или кабли. Во зависност од тепихот, може да ја ублажи болката од артритис и да обезбеди вредна помош за домашните миленици. Вграден висококвалитетен слој што ја рефлектира топлината, така што топлината на сопственото милениче се...
                                                                                                              290 ден.Цена
                                                                                                              Лежалка за куче и мачеЛежалка за куче и маче
                                                                                                              • Ново
                                                                                                               Кревет за миленичиња што се загрева самостојно го одржува миленичето топло и удобно во текот на студената зима. Целосно се грее без потреба од батерии или кабли. Во зависност од тепихот, може да ја ублажи болката од артритис и да обезбеди вредна помош за домашните миленици. Вграден висококвалитетен слој што ја рефлектира топлината, така што топлината на сопственото милениче се...
                                                                                                               290 ден.Цена
                                                                                                               • Ново
                                                                                                                990 ден.
                                                                                                                Гребалка за мачеГребалка за маче
                                                                                                                • Ново
                                                                                                                 990 ден.Цена
                                                                                                                 Гребалка за мачеГребалка за маче
                                                                                                                 • Ново
                                                                                                                  • Оваа гребалка е направена врз основа на преференциите на вашата мачка, наклонетата површина овозможува гребење и истегнување и на угорнина и на удолнина, а исто така има и играчка со дупка и топка за истражување и игра.  На вашето маче ќе му се допадне се во едно интерактивната гребалка за мачки, играчката со топки и тунелот.
                                                                                                                  990 ден.Цена
                                                                                                                  Гребалка за мачеГребалка за маче
                                                                                                                  • Ново
                                                                                                                   • Оваа гребалка е направена врз основа на преференциите на вашата мачка, наклонетата површина овозможува гребење и истегнување и на угорнина и на удолнина, а исто така има и играчка со дупка и топка за истражување и игра.  На вашето маче ќе му се допадне се во едно интерактивната гребалка за мачки, играчката со топки и тунелот.
                                                                                                                   990 ден.Цена