Соковници

Поткатегории

Активни филтери

Соковник GORENJE JC 900 E

Редовна цена 5 590 ден Цена 4 190 ден
10 На залиха

Моќност:900W

Брзини:2

Куќиште:пластика+метал

Сечила:нерѓосувачки челик

Капацитет на сад за сок:1,1l

Капацитет на сад за отпадоци:1,5

Автоматско исфрлање на отпадоци

Соковник GORENJE JC 805 E II

Редовна цена 4 590 ден Цена 3 990 ден
6 На залиха

Моќност: 800 W

Филтер: Не’рѓосувачки челик

Автоматско исфрлање на пулпа

On/off копче за регулирање

Број на брзини: 2

Волумен на садот за пулпа: 1,5 l

Димензии (ШxВxД): 29 × 39,8 × 21 cm

Производот е додаен за споредба.