Пекачи за леб

Поткатегории

Активни филтери

Апарат за правење леб ADLER AD 6019

Редовна цена 8 999 ден Цена 7 199 ден
3 На залиха

Моќност: 850W

Капацитет: 750-1250g

Број на програми: 15

Додатоци: 2 маталки

LED дисплеј

Одложен старт

Тајмер

Функција за оддржување на температурта

Производот е додаен за споредба.