Мини аголни брусилки

Активни филтери

Аголна брусилка 750W 115mm NVR со мек старт

Редовна цена 3 099 ден Цена 2 799 ден
10 На залиха

Моќната 750W аголна брусилка ја прави работата лесна, како сечење железо, цевки, камен, плочки и отстранување на корозија. Компактна и удобна за ракување со голема контрола поради мекиот старт на моторот кој го отстранува скокањето при првиот старт. Вградената анти рестарт безбедносна функција ве штити вас и алатот од несакани прекини во напонот. Доаѓа со рачка која се монтира во 3 позиции и клуч за затегање на каменот | Брза и бесплатна испорака низ цела Македонија |

Производот е додаен за споредба.