Фенови

Поткатегории

Активни филтери

Фен MAX HD22BDD

Редовна цена 1 159 ден Цена 899 ден
19 На залиха

Моќност: 2200W

Ниво на температура: 3

Брзини: 2

Заштита од прегревање

Вклучува: Дифузер

Усмерувач на воздух

Ладен воздух

Кука за закачување

Кабел: 1.65m

Гаранција 1 година

Mi Ionic Hair Dryer H300 EU

Цена 2 300 ден
10 На залиха

Димензии: 135 х 77 х 215 mm

Тежина: 498 гр

Функција: Нега на коса до 50 милиони негативни јони, го неутрализира статичкиот електрицитет, ја обновува испуканата коса, прилагодување и контрола на температурата, двослојна млазница против изгореници од 360 °

Моќност: 1600 W

Напон: 220V ~ 50Hz

Клучни карактеристики:

Супер висок проток на воздух од 20 m/s

50 милиони негативни јони

Паметна контрола на температурата од 57 ° C

Гаранција: 1 година

Фен SEVERIN HT 0174

Редовна цена 1 329 ден Цена 1 089 ден
5 На залиха

Моќност: 2000W

2 температурни подесувања

2 брзини

Ладен воздушен систем: овозможува да се поправи косата и топлинската обработка

Додатни делови:насочувач на воздух

Можност за чисење на решетката за довод на воздух

Фен SEVERIN HT 0140

Редовна цена 1 699 ден Цена 1 251 ден
5 На залиха

Моќност: 1900W

2 температурни подесувања

2 брзини

Ладен воздушен систем: овозможува да се поправи косата и топлинската обработка

Додатни делови:насочувач на воздух

Можност за чисење на решетката за довод на воздух

Јамка за закачување

Боја: црна

Сет фен и пегла за коса GORENJE HTS 03 BG

Редовна цена 1 990 ден Цена 1 650 ден
1 На залиха

Пегла: Moжност за закачување

Заклучување

Материјал на плочките: керамички плочки

Должина на плочките: 72mm

Едноставна механичка контрола

Фен

Моќност: 1.200W

Регулација на брзината: 2

Број на температурни нивоа: 2

Рачка На преклоп

Куќиште: Пластично

Бучност: 71,5 dBAre1pW

Фен ADLER AD 2252

Редовна цена 1 899 ден Цена 1 619 ден
3 На залиха

Mоќност: 1600W

Tемпературни нивоа:2

Брзини:2

Автоматски прекинувач кога фенот се става на држачот

базата

Отстранлив влезен филтер за воздух за лесно чистење

Продолжен спирален кабел до 1,60м за

Додатоци: држач за на ѕид

Фен Макс ХД 4235

Редовна цена 1 159 ден Цена 799 ден
Распродадено

Моќност: 2200w

Температурни нивоа:3

Брзини:2

Ладен воздух за фиксирање на фризурата

Јонска функција

Усмерувач на воздух

Отстранлив филтер

Кука за закачување

Безбедносно исклучување

Патен фен Адлер АД 2220

Редовна цена 799 ден Цена 599 ден
Распродадено

Моќност: 1400 W

2 контролни брзини

2 температурни нивоа

Насочувач

Рачка на склопување

Мала бучава

Модерен дизајн

Кука за закачување

Производот е додаен за споредба.