Фигаро

Поткатегории

Активни филтери

Фигаро GORENJE HC 19 PR

Редовна цена 1 890 ден Цена 1 399 ден
2 На залиха

Моќност: 42 W

Moжност за закачување

Кабел кој се ротира 360?C

Дијаметар: 19mm

Ладен врв

Едноставно електронско управување

Заштита од прегревање за дополнителна безбедност

Четка фен ADLER AD 203

Редовна цена 1 199 ден Цена 958 ден
Распродадено

Моќност: 550W;

    3 температурни нивоа;

    2 четки со различна големина;

    Кабел кој може да се ротира за 360˚;

    Кука за закачување

Фигаро четка Адлер АД 2103

Редовна цена 749 ден Цена 599 ден
8 На залиха

Моќност: 30W;

Дијаметар; 16 мм

Керамички слој кој обезбедува дистрибуција на топлината;

Брзо загревање;

Индикаторска сијаличка;

Комфорен држач и ергономски дизајн;

Заоблени краеви за заштита од изгореници;

Можност за различни видови на кадрици и бранови;

Ротирачки кабел;

Фигаро Адлер АД 2106

Редовна цена 899 ден Цена 769 ден
11 На залиха

Моќност: 40W

Керамичката технологија обезбедува дистрибуција на топлинската енергија

Дијаметар 25мм

Брзо загревање

Заобелни краеви за заштита од изгореници

Индикаторска сијаличка

Комфорен држач и ергономски дизајн

360 степен вртлив кабел

Фигаро Камри ЦР 2111

Редовна цена 799 ден Цена 639 ден
Распродадено

Моќност: 32W

Дијаметар 25мм

Брзо загревање

Заобелни краеви за заштита од изгореници

Индикаторска сијаличка

Комфорен држач и ергономски дизајн

Производот е додаен за споредба.