Фритези

Поткатегории

Активни филтери

Фритеза MESKO MS 4910

Редовна цена 3 499 ден Цена 2 879 ден
27 На залиха

Моќност:900W

Сад со капацитет од 1,5л

Проѕирен капак

Висококвалитетно куќиште изработено не `рѓосувачки челик

Tоплинскои изолирано куќиште

Пилот светло

Мрежа со отстранлива рачка

Отстранливи сад за пржење

Термостат

Производот е додаен за споредба.