Поткатегории

Активни филтери

Плакар за перална Самира
-1 000 ден
  • -1 000 ден
  • Ново

Плакар за перална Самира

Редовна цена 4 490 ден Цена 3 490 ден
1 На залиха

Модерен и квалитетен италијански дизајн изработен од висококвалитетна оплеменета иверка и оков.

Димензии: 

Длабочина: 60cm

Висина: 88.3cm

Должина: 93.5cm

Комода за на ѕид Арте (боја...
-1 060 ден
  • Распродажба!
  • -1 060 ден

Комода за на ѕид Арте (боја по избор)

Редовна цена 2 950 ден Цена 1 890 ден
Распродадено

Модерен и квалитетен италијански дизајн изработен од висококвалитетна оплеменета иверка и оков.

Конзолна / лебдечка комода која се прицврстува на ѕид, достапна во повеќе бои.

Должина: 120cm
Висина: 20 cm
Длабочина: 25cm
Дебелина на иверка: 16mm

Достапни бои
: Атлантик (основна), бела, сонома, мона и антрацит.

Клуб маса Кенитра
-1 010 ден
  • Распродажба!
  • -1 010 ден

Клуб маса Кенитра

Редовна цена 4 000 ден Цена 2 990 ден
1 На залиха

Модерен и квалитетен италијански дизајн изработен од висококвалитетна оплеменета иверка и оков.

Должина: 92.5cm

Висина: 40cm

Ширина: 55cm

Дебелина на иверка: 25mm (бел дел) / 16mm (антрацит)

Боја: Бела со антрацит

Производот е додаен за споредба.