Поткатегории

Активни филтери

Mi Vacuum Cleaner Mini - Преносна правосмукалка

Цена 3 790 ден
1 На залиха

Моќ на вшмукување 13000 Pa, батерија од 2000mAh, две брзини на работа, тежи само 0.5 кг | Брза и бесплатна испорака низ цела Македонија | 1 година гаранција

Производот е додаен за споредба.