Активни филтери

Мулти-готвач GREE

Цена 2 490 ден
11 На залиха

Multicooker со целосно 3D загревање, заштита од изгореници, систем за детектирање на висока и ниска температура. | Брза и бесплатна испорака низ цела Македонија | Гаранција 1 година

Xiaomi Jimmy B32 - Мултифункционален блендер

Редовна цена 4 790 ден Цена 3 790 ден
3 На залиха

Брзина на моторот 22000 вртежи/минута, 700 W, тивок, 1 бокал и 1 преносен сад без BPA | Испорака од магацин во Македонија | Гаранција 2 години | Бесплатна и брза достава низ цела Македонија | ЕУ верзија

Електричен бокал од нерѓосувачки челик GREE

Цена 1 990 ден
10 На залиха

GREE електричниот бокал не само што има модерен и шарен изглед, има и повеќекратнс заштитна функција. Со безбедносната функција од сушење и дизајн за ефикасно акумулирање на топлината, овој бокал е безбеден и издржлив, што е и ваш приоритет. Достапен во жолта, сина и портокалова боја | Брза и бесплатна испорака низ цела Македонија | 1 година гаранција

Готвач на притисок GREE

Цена 5 490 ден
10 На залиха

Готвач на притисок GREE со напредни функции за приготвување на поздрави и похранливи оброци. Опремен со безбедносен прекинувач за капак, екран за одбројување на преостанатото време на притисок | Брза и бесплатна испорака низ цела Македонија | 1 година гаранција |

Производот е додаен за споредба.