• -400 ден

Аголна брусилка 750W 115mm NVR со мек старт - BLACK+DECKER

Моќната 750W аголна брусилка ја прави работата лесна, како сечење железо, цевки, камен, плочки и отстранување на корозија. Компактна и удобна за ракување со голема контрола поради мекиот старт на моторот кој го отстранува скокањето при првиот старт. Вградената анти рестарт безбедносна функција ве штити вас и алатот од несакани прекини во напонот. Доаѓа со рачка која се монтира во 3 позиции и клуч за затегање на каменот.

BEG110-QS

Технички податоци

Тежина
1.7 kg
Влезна моќност
750 W
Број на вртежи
12000
Дијаметар на диск
115 mm
Навој на вретено
M14

Нема рецензии во овој момент.

други производи

11 други производи во истата категорија:
Производот е додаен за споредба.