Агрегат Agropower 3,5 kVA со 1 утикач
   Агрегат Agropower 3,5 kVA со 1 утикач

   Агрегат Agropower 3,5 kVA со 1 утикач

   Напиши рецензија (0)
   23.678 ден.
   25.999 ден.
   Заштеди 2.321 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Бензински агрегат за произвотство на електрична енергија, со еден монофазен излез.

   Технички карактеристики:

   • Напон: 220 V, 50Hz- Монофазен
   • Tип на гориво: Бензин
   • Моќност: (KW) : 3
   • Зафатнина:(сс): 210
   • Ниво на бучавост: 65 dB
   • Капацитет на резервоар: 5,5 l
   • Teжина : 23 kg
   • Старт : Рачен
   • Земја на потекло: Кина
   • Гаранција: 12 месеци

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   020725
   3 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Агрегат Agropower 3,5 kVA со 1 утикач

   13 други производи во иста категорија:

   Агрегат Agropower 3,5 kVA со 1 утикач

   23.678 ден.
   25.999 ден.
   Заштеди 2.321 ден.
   со ДДВ