Агрегат АGRINA LT6500 монофазен
   Агрегат АGRINA LT6500 монофазен

   Агрегат АGRINA LT6500 монофазен

   Напиши рецензија (0)
   36.500 ден.
   45.999 ден.
   Заштеди 9.499 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Бензиски агрегат за производство на електрична енергија идеален за места каде не постои електрична мрежа или напонот во истата е нестабилен. Може да се користи за домови, викенд куќи, камп куќи ии едноставно како мобилен извор на струја на било кој терен.

   Технички карактеристики:

   • Напон: 220 V, 50Hz- Монофазен
   • Tип на гориво: Бензин
   • Моќност: (KW) :5
   • Зафатнина:(сс): 389
   • Капацитет на резервоар: 25 л.
   • Работно време: 8 ч.
   • Димензии LxWxH(mm):700x540x540
   • Teжина : 70 кг.
   • Старт: Рачен
   • Производител: Агрина
   • Земја на потекло: Кина
   • Гаранција: 12 месеци
   • Продолжена гаранција: 24 месеци
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   017730
   8 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Агрегат АGRINA LT6500 монофазен

   13 други производи во иста категорија:

   Агрегат АGRINA LT6500 монофазен

   36.500 ден.
   45.999 ден.
   Заштеди 9.499 ден.
   со ДДВ