Инвертерски агрегат VGI 2400, Villager
   Инвертерски агрегат VGI 2400, Villager

   Инвертерски агрегат VGI 2400, Villager

   Напиши рецензија (0)
   45.500 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Автоматска регулација на напон

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Карактеристики:

   Категорија: Агрегати

   Тип на мотор: Четиритактен, воздушно ладен

   Волумен на моторот: 98 cm³

   Сила на моторот: 3.4 kW (5000 rpm)

   Тип на стартер: Реверзибилен

   Номинална сила kW / kVA: 2 kW

   Максималнa сила kW / kVA: 2.2 kW

   Сила на електрична струја: 8.7 A

   Номинален напон: 230V / 12V / 5V

   Приклучници: 230V / 12V / 5V

   Време за работа ≈ 4 h 30 min.

   Гориво:Безоловен бензин

   Maсa : 22 kg

   Волумен на резервоарот за гориво:4.5 l

   Гаранција: 1 година

   51466
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Инвертерски агрегат VGI 2400, Villager

   13 други производи во иста категорија:

   Инвертерски агрегат VGI 2400, Villager

   45.500 ден.
   со ДДВ