Агрегат VGP 2700 S, Villager
   Агрегат VGP 2700 S, Villager

   Агрегат VGP 2700 S, Villager

   Напиши рецензија (0)
   24.700 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Автоматска регулација на напон

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Карактеристики:

   Тип на мотор: Четиритактен, воздушно ладен

   Волумен на моторот: 208 cm³

   Сила на моторот: 4.2 kW (3600 rpm)

   Тип на стартер: Реверзибилен

   Номинална сила kW / kVA: 2 kW

   Максималнa сила kW / kVA: 2.2 kW

   Сила на електрична струја: 9 A

   Номинален напон: 230 V

   Приклучници: 2 × 230 V

   Време за работа ≈ 17 h 30 min.

   Гориво: Безоловен бензин

   Maсa : 39 kg

   Волумен на резервоарот за гориво: 15 l

   Гаранција: 1 година

   55115
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Агрегат VGP 2700 S, Villager

   13 други производи во иста категорија:

   Агрегат VGP 2700 S, Villager

   24.700 ден.
   со ДДВ