Агрегат VGP 7900 S, Villager
   Агрегат VGP 7900 S, Villager

   Агрегат VGP 7900 S, Villager

   Напиши рецензија (0)
   74.500 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Карактеристики:

   Тип на мотор: Четиритактен, воздушно ладен

   Волумен на моторот: 457 cm³

   Сила на моторот: 9.6 kW (3600 rpm)

   Тип на стартер: Реверзибилен/ Електро-старт

   Номинална сила kW / kVA: 7.5 kW / 9.38 kVA

   Максималнa сила kW / kVA: 7.8 kW / 9.75 kVA

   Сила на електрична струја:14 A

   Номинален напон:230 V / 400 V

   Приклучници:2 × 230 V / 1 × 400 V

   Време за работа ≈ 9 h 30 min. (50% load)

   Гориво: Безоловно гориво

   Maсa: 94 kg

   Волумен на резервоарот за гориво: 25 l

   Гаранција: 1 година

   60175
   9 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Агрегат VGP 7900 S, Villager

   13 други производи во иста категорија:

   Агрегат VGP 7900 S, Villager

   74.500 ден.
   со ДДВ