Навлака за дожд за количка
   Навлака за дожд за количка
   Навлака за дожд за количка
   Навлака за дожд за количка

   Навлака за дожд за количка

   Напиши рецензија (0)
   490 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Навлаката е компактибилна со сите колички и овозможува лесна употрба во темница со својата специјална патентна структура која може да се види во темница.

   Специфкација:

   Димензии на производот: 49x150cm.

   Димензии на пакувањето: 21x28x3cm.

   900098
   9999 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Навлака за дожд за количка

   16 други производи во иста категорија:

   Навлака за дожд за количка

   490 ден.
   со ДДВ