Организатор за количка
   Организатор за количка
   Организатор за количка
   Организатор за количка
   Организатор за количка

   Организатор за количка

   Напиши рецензија (0)
   780 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Организаторот се приврзува за задниот дел на вашата количка

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Спецификација:

   Димензии на производот: 31x38cm.

   Димензии на пакувањето: 19x20x7cm.

   900132
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Организатор за количка

   16 други производи во иста категорија:

   Организатор за количка

   780 ден.
   со ДДВ