Навлака за дожд за количка со патент
   Навлака за дожд за количка со патент
   Навлака за дожд за количка со патент
   Навлака за дожд за количка со патент

   Навлака за дожд за количка со патент

   Напиши рецензија (0)
   850 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   • Навлаката за количка со својот отворен преден џебен простор ви овозможува лесно да го земете бебето од количката.Навлаката е компактибилна со сите колички и овозможува лесна употрба во темница со својата специјална патентна структура која може да се види во темница.

   • Димензии на производот: 49x150cm.

   • Димензии на пакувањето: 23x30x5cm.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   • Навлаката за количка со својот отворен преден џебен простор ви овозможува лесно да го земете бебето од количката.Навлаката е компактибилна со сите колички и овозможува лесна употрба во темница со својата специјална патентна структура која може да се види во темница.

   • Димензии на производот: 49x150cm.

   • Димензии на пакувањето: 23x30x5cm.

   900101
   13 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Навлака за дожд за количка со патент

   16 други производи во иста категорија:

   Навлака за дожд за количка со патент

   850 ден.
   со ДДВ