Цуцла силиконска за овошје - сина
   Цуцла силиконска за овошје - сина
   Цуцла силиконска за овошје - сина
   Цуцла силиконска за овошје - сина

   Цуцла силиконска за овошје - сина

   Напиши рецензија (0)
   410 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Овој производ е погоден за бебиња 6+ месеци со кој почнуваат да ги вкусуваат различните вкусови и воедно почнуваат да учат сами да јадат.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Овој производ е погоден за бебиња 6+ месеци со кој почнуваат да ги вкусуваат различните вкусови и воедно почнуваат да учат сами да јадат.Со силиконската цуцла секогаш вкусуваат свежо овошје.Овошните парчиња сместени во силиконската перфорирана комора се апсорбираат и на бебето му ги даваат хранливите состојки од овошјето.Може да се чисти во стерилизатор а може и да се чисти со топла вода и сапун.

   Спецификација:

   Димензии на производот: 7x13x4cm.

   Димензии на пакувањето: 13x22cm.

   900057
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Цуцла силиконска за овошје - сина

   16 други производи во иста категорија:

   Цуцла силиконска за овошје - сина

   410 ден.
   со ДДВ