Термос за шише
   Термос за шише
   Термос за шише
   Термос за шише
   Термос за шише
   Термос за шише
   Термос за шише

   Термос за шише

   Напиши рецензија (0)
   300 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Задржете ја топлината на млекото,чајчето или водата за вашето бебе каде и да патувате.

   Термос за едно шише кој ќе ви преставува секојдневие каде и да појдете.

   Идеален за одржување на температурата (топло-ладно).

   Димензии на производот: 18x25x10cm.

   29392
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Термос за шише

   16 други производи во иста категорија:

   Термос за шише

   300 ден.
   со ДДВ