Сет за маникир Bear Kikka Boo - син
   Сет за маникир Bear Kikka Boo - син

   Сет за маникир Bear Kikka Boo - син

   Напиши рецензија (0)
   510 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Сет за маникир за бебиња направен од водоотпорен материјал кој обезбедува поголема хигиена.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Комплет за бебиња, направен од водоотпорен материјал, кој обезбедува поголема хигиена.

   Овој комплет ги придружува малите со години со оглед на тоа што е изработен од материјали со највисок квалитет.

   Лесно за носење и чување, во вашата торба, во торбата на бебето, во ранец.. или едноставно да се чува удобно дома.

   Погоден за деца од 0+ месеци.

   Димензии на производот: 10x8x7cm.

   Димензии на пакувањето: 11x9x8cm.

   550090
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Сет за маникир Bear Kikka Boo - син

   16 други производи во иста категорија:

   Сет за маникир Bear Kikka Boo - син

   510 ден.
   со ДДВ