Nip - Подлога со гел за ладење
   Nip - Подлога со гел за ладење
   Nip - Подлога со гел за ладење
   Nip - Подлога со гел за ладење

   Nip - Подлога со гел за ладење

   Напиши рецензија (0)
   530 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Овозможува пријатно ладно олеснување за модринки, каснувања од инсекти и забоболка

   Еднакво распределување на ладната течност во подлогата

   Разни површински стурктури за пријатно чувство при користење

   Може да се постави директно на кожа (нема потреба од заштитна обвивка)

   Се лади во фрижидер

   Наменето за бебиња постари од 12 месеци

   0% BPA

   4437072
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Nip - Подлога со гел за ладење

   16 други производи во иста категорија:

   Nip - Подлога со гел за ладење

   530 ден.
   со ДДВ