Nip - Четка за шишиња 2 во 1
   Nip - Четка за шишиња 2 во 1
   Nip - Четка за шишиња 2 во 1
   Nip - Четка за шишиња 2 во 1
   Nip - Четка за шишиња 2 во 1

   Nip - Четка за шишиња 2 во 1

   Напиши рецензија (0)
   320 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Заоблена глава на четката која овозможува лесно и комплетно чистење на шишињата.

   Ергономски облик за цврсто држење

   Додатна гума за чистење на долниот дел од четката направена од мек материјал.

   Отворче за закачување на четката

   Заштита од гребење со меки најлонски влакна

   Стилистички дизајн

   0% BPA

   4437047
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Nip - Четка за шишиња 2 во 1

   16 други производи во иста категорија:

   Nip - Четка за шишиња 2 во 1

   320 ден.
   со ДДВ