Nip - Термофор против грчеви
   Nip - Термофор против грчеви
   Nip - Термофор против грчеви
   Nip - Термофор против грчеви
   Nip - Термофор против грчеви

   Nip - Термофор против грчеви

   Напиши рецензија (0)
   580 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Ги намалува болките од грчеви во стомакот

    Долготрајна удобна топлина

   Содржи природно масло од лаванда

   Ергономски дизајн кој совршено одговара на стомачето на бебето.

   Многу мал и лесен

   Удобна и мека површина

   Потребни се 30 до 60 секунди загревање во микробранова печка

   0% BPA

   4437071
   9 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Nip - Термофор против грчеви

   16 други производи во иста категорија:

   Nip - Термофор против грчеви

   580 ден.
   со ДДВ