Диспанзер за млеко First Moments
   Диспанзер за млеко First Moments
   Диспанзер за млеко First Moments
   Диспанзер за млеко First Moments

   Диспанзер за млеко First Moments

   Напиши рецензија (0)
   600 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Диспанзер за млеко First Moments

   Спецификација:

   150ml капацитет

   Мерач за литража

   Широк отвор лесен за полнење и чистење

   Капак што не протекува

   Дел од All-in-One системот

   Може да служи и како чашка за пиење

   Безбеден е за перење во машина за садови

   Безбеден е за во микробранова печка

   0% BPA

   4435606
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Диспанзер за млеко First Moments

   16 други производи во иста категорија:

   Диспанзер за млеко First Moments

   600 ден.
   со ДДВ