Сет четка и чешел со природно влакно - Kikka Boo - розев
   Сет четка и чешел со природно влакно - Kikka Boo - розев

   Сет четка и чешел со природно влакно - Kikka Boo - розев

   Напиши рецензија (0)
   350 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Комплет чешел и четка, погоден за дневна нега за вашето бебе.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Комплет чешел и четка, погоден за дневна нега за вашето бебе.

   Интересен дизајн и меки природни влакненца на четката за пријатно чувство, воедно и нежно масирање на главата на вашето бебе.

   Погоден за деца од 0+ месеци.

   Димензии: Четка 6,5 x 3,5 x 14,2см. Чешел 6,5 x 0,8 x 10см.

   550269
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Сет четка и чешел со природно влакно - Kikka Boo - розев

   16 други производи во иста категорија:

   Сет четка и чешел со природно влакно - Kikka Boo - розев

   350 ден.
   со ДДВ