Појас за заштита на уши
   Појас за заштита на уши
   Појас за заштита на уши
   Појас за заштита на уши
   Појас за заштита на уши
   Појас за заштита на уши
   Појас за заштита на уши

   Појас за заштита на уши

   Напиши рецензија (0)
   650 ден.
   со ДДВ
   Распродадено

   Најистакнатиот проблем со ушињата кај бебињата може да се поправи со претпазливост во првите 3 месеци. Појасот ќе ви помогне правилно формирање на ушињата на вашето бебе. Благодарение на лентите можете да го прилагодите на големината на главата на вашето бебе.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   900224

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Појас за заштита на уши

   16 други производи во иста категорија:

   Појас за заштита на уши

   650 ден.
   со ДДВ