Аспиратор за нос
   Аспиратор за нос
   Аспиратор за нос
   Аспиратор за нос
   Аспиратор за нос

   Аспиратор за нос

   Напиши рецензија (0)
   300 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Лесно го отстранува назалниот секрет кај бебињата и овозможува лесно дишење. Содржи филтер кој обезбедува целосна хигиена. Ергономски производ со мек врв.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Спецификација:

   Димензии на производот: 11x3cm.

   Димензии на пакувањето: 14x10cm.

   900201
   9999 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Аспиратор за нос

   16 други производи во иста категорија:

   Аспиратор за нос

   300 ден.
   со ДДВ