Прекривка за транспортер дино
   Прекривка за транспортер дино

   Прекривка за транспортер дино

   Напиши рецензија (0)
   690 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Прекривката е компактибилна со сите модели на транспортери лесна и 100% памучна. Лесно се носи и може да се пере во машина. Памучната прекривка не поти.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Спецификација:

   Димензии на производот: 88x108cm.

   Димензии на пакувањето: 20x23x7cm.

   900186
   9999 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Прекривка за транспортер дино

   16 други производи во иста категорија:

   Прекривка за транспортер дино

   690 ден.
   со ДДВ