• Ново
  Iskra IX-LM36 Акумулаторска косилка
  Iskra IX-LM36 Акумулаторска косилка

  Iskra IX-LM36 Акумулаторска косилка

  Напиши рецензија (0)
  12.999 ден.
  13.999 ден.
  Заштеди 1.000 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  *Артиклот се продава БЕЗ батерија*

  • Напон: 36V

  • Електричен мотор без четки

  • 24 месеци гаранција

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  • Напон: 36V

  • Електричен мотор без четки

  • Брзина во празно: 3700 вртежи во минута

  • Максимална ширина на сечењето: 370 mm

  • Прилагодлива висина на сечење: 25-75 mm

  • 5 позиции за прилагодување на висината (централно)

  • Волумен на корпа за трева: 35L

  • Време на траење: 35-40 мин

  • Димензии на пакувањето (во мм): 750 (L) x 450 (W) x 400 (H)

  • Нето тежина: кг

  • Бруто тежина: кг

  • 24 месеци гаранција

  3830042568995
  12999 производи

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Iskra IX-LM36 Акумулаторска косилка

  1 друг производ во иста категорија:

  Iskra IX-LM36 Акумулаторска косилка

  12.999 ден.
  13.999 ден.
  Заштеди 1.000 ден.
  со ДДВ