Пила 535I XP без батерија HUSQVARNA
   Пила 535I XP без батерија HUSQVARNA

   Пила 535I XP без батерија HUSQVARNA

   Напиши рецензија (0)
   32.865 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Професионална батериска пила со виски перформанси при употреба од програмата на Husqvarna наменета за дрвосечачи, како и овоштари. Опремена е со BLDC мотор без четкици кој е долготраен и тивок.

   *Напомена: Цената на пилата е без батерија и полнач и истите одат посебно.

   Тип на батерија: BLI300- 016051

   Тип на полнач: QC500- 016052

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Технички карактеристики:

   Должина на мач: 14 in / 29,5 заби

   Tип на ланец: SP21G ( .325 , 1,1 mm )

   Капацитет на батеријата: 4.0 Ah, 36 V

   Полнач: QC 80,80W /220V- монофазен

   Време на полнење до 100 % : 132 min

   Тежина без батерија: 2.6 kg

   Вид на пила: Батериска

   Производител: Husqvarna

   Земја на потекло: Шведска

   Гаранција: 1 година

   016076
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Пила 535I XP без батерија HUSQVARNA

   7 други производи во иста категорија:

   Пила 535I XP без батерија HUSQVARNA

   32.865 ден.
   со ДДВ