Iskra IX-EC36 Акумулаторска пила со ланец
   Iskra IX-EC36 Акумулаторска пила со ланец

   Iskra IX-EC36 Акумулаторска пила со ланец

   Напиши рецензија (0)
   10.999 ден.
   12.999 ден.
   Заштеди 2.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   *Артиклот се продава БЕЗ батерија*

   • Напон: 36V

   • Електричен мотор без четки

   • 24 месеци гаранција

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   • Напон: 36V

   • Електричен мотор без четки

   • Брзина во празно: 11.500 вртежи во минута

   • Должина на мечот: 406 mm (16 ”)

   • Брзина на ланец: 21m / s

   • Чекор на ланец: 9.525 mm (3/8)

   • Дебелина на членот на ланецот: 1,3 мм (0,050 ”)

   • Капацитет на резервоарот за масло: 75 ml

   • Двојно безбедносно сопирање

   • Автоматско подмачкување на ланецот

   • Рачка од гума

   • Време на траење: 30-35 мин

   • Нето тежина: приближно. 3,6 кг (со меч и ланец)

   • Димензии на пакувањето (во мм): 460 (L) x 255 (Ш) x 235

   • 24 месеци гаранција

   3830042569008
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Iskra IX-EC36 Акумулаторска пила со ланец

   7 други производи во иста категорија:

   Iskra IX-EC36 Акумулаторска пила со ланец

   10.999 ден.
   12.999 ден.
   Заштеди 2.000 ден.
   со ДДВ