• Ново
  Iskra N0E 5ET 230 Батериски тример за трева
  Iskra N0E 5ET 230 Батериски тример за трева
  Iskra N0E 5ET 230 Батериски тример за трева

  Iskra N0E 5ET 230 Батериски тример за трева

  Напиши рецензија (0)
  5.699 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  • Напон: 18V

  • Моќност: Li-ion батерија (1.5Ah)

  • 24 месеци гаранција

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  • Напон: 18V

  • Моќност: Li-ion батерија (1.5Ah)

  • Брзина во празно: 8000 / мин-1

  • Дијаметар за сечење: ø 230 mm

  • Дијаметар на низата: ø 1,6 mm

  • Телескопска рачка: до 20 см

  • Димензии на пакувањето (во мм): 280 (L) x 115 (W) x 865

  • Нето тежина: 2,2 кг

  • Бруто тежина: 3,125 кг

  • 24 месеци гаранција

  3830042560388
  10 производи

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Iskra N0E 5ET 230 Батериски тример за трева

  3 други производи во иста категорија:

  Iskra N0E 5ET 230 Батериски тример за трева

  5.699 ден.
  со ДДВ