• Ново
  Iskra IX-GT36 Акумулаторски тример
  Iskra IX-GT36 Акумулаторски тример
  Iskra IX-GT36 Акумулаторски тример
  Iskra IX-GT36 Акумулаторски тример

  Iskra IX-GT36 Акумулаторски тример

  Напиши рецензија (0)
  4.999 ден.
  5.999 ден.
  Заштеди 1.000 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  *Артиклот се продава БЕЗ батерија*

  • Напон: 36V

  • Електричен мотор без четки

  • 24 месеци гаранција

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  • Напон: 36V

  • Електричен мотор без четки

  • Брзина во празно: 7500 вртежи во минута

  • Макс. дијаметар на навој: Ø 1,6 мм

  • Дијаметар на косење: Ø 300 mm

  • Рачка од гума

  • Време на траење: 30-35 мин

  • Димензии на пакетот (во мм): 900 (L) x 205 (W) x 150 (H)

  • Нето тежина: кг

  • Бруто тежина: кг

  • 24 месеци гаранција

  3830042569015
  10 производи

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Iskra IX-GT36 Акумулаторски тример

  3 други производи во иста категорија:

  Iskra IX-GT36 Акумулаторски тример

  4.999 ден.
  5.999 ден.
  Заштеди 1.000 ден.
  со ДДВ