• Ново
  Iskra IX-MT36A Повеќенаменски акумулаторски тример
  Iskra IX-MT36A Повеќенаменски акумулаторски тример
  Iskra IX-MT36A Повеќенаменски акумулаторски тример
  Iskra IX-MT36A Повеќенаменски акумулаторски тример
  Iskra IX-MT36A Повеќенаменски акумулаторски тример
  Iskra IX-MT36A Повеќенаменски акумулаторски тример
  Iskra IX-MT36A Повеќенаменски акумулаторски тример
  Iskra IX-MT36A Повеќенаменски акумулаторски тример
  Iskra IX-MT36A Повеќенаменски акумулаторски тример
  Iskra IX-MT36A Повеќенаменски акумулаторски тример
  Iskra IX-MT36A Повеќенаменски акумулаторски тример

  Iskra IX-MT36A Повеќенаменски акумулаторски тример

  Напиши рецензија (0)
  17.999 ден.
  19.999 ден.
  Заштеди 2.000 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  *Артиклот се продава БЕЗ батерија*

  • Напон: 36V

  • Електричен мотор без четки

  • 24 месеци гаранција

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  • Напон: 36V

  • Електричен мотор без четки

  • Брзина во празно: 7500 вртежи во минута

  • Рачка од гума

  • Време на траење: 30-35 мин

  • Додатоци:

  • Продолжеток глава со конец

    - Макс. дијаметар на конец: Ø 1,6 мм

    - Дијаметар за сечење: Ø 300 mm

  • Продолжеток глава со метално сечило

    - Дијаметар на сечилото: 5 255 mm

  • Продолжеток - пила за гранки

    - Дебелина на членот на ланецот: 1,3 мм (0,050 ")

     - Чекор наланец: 9.525 mm (3/8 ")

    - Должина на мечот: 203 мм (8 ")

  • Продолжеток - тример за жива ограда

    - Должина на сечење: 400 мм

  • Димензии на пакувањето (во мм): 1020 (L) x 345 (W) x 205 

  • 24 месеци гаранција

  3830042569053
  10 производи

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Iskra IX-MT36A Повеќенаменски акумулаторски тример

  3 други производи во иста категорија:

  Iskra IX-MT36A Повеќенаменски акумулаторски тример

  17.999 ден.
  19.999 ден.
  Заштеди 2.000 ден.
  со ДДВ