Апарат за бричење Адлер АД 93
   Апарат за бричење Адлер АД 93
   Апарат за бричење Адлер АД 93
   Апарат за бричење Адлер АД 93

   Апарат за бричење Адлер АД 93

   Напиши рецензија (0)
   1.229 ден.
   1.499 ден.
   Заштеди 270 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Самостојни глави за бричење

   Ултра тенок "microgroove" надворешен филтер

   Систем за точно бричење

   Тример

   Прекинувач за ВКЛУЧЕНО/ ИСКЛУЧЕНО со интегрирано заклучување

   Индикатор за полнење

   Максимално време на полнење: 8 часа

   Време на работа по полнењето: 60мин

   Напон: 230 V ~ 50 Hz

   Полнач: 12V DC

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   10354
   2 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Апарат за бричење Адлер АД 93

   3 други производи во иста категорија:

   Апарат за бричење Адлер АД 93

   1.229 ден.
   1.499 ден.
   Заштеди 270 ден.
   со ДДВ