Mi 5-Blade Electric Shaver
   Mi 5-Blade Electric Shaver

   Mi 5-Blade Electric Shaver

   Напиши рецензија (0)
   5.490 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Xiaomi машинка за бричење

    Извонредни перформанси.

    Сигурноста и свежината преку денот започнува со малите детали наутро.

    Mi 5-Blade Electric Shaver има мотор со линеарна магнетска суспензија кој носи константна сила на омнидирекционалната пливачка глава за бричење.

    Овие врвни функционалности даваат повеќе контрола за почисто и полесно бричење.

   Гаранција: 1 година

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   BHR5265GL
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Mi 5-Blade Electric Shaver

   3 други производи во иста категорија:

   Mi 5-Blade Electric Shaver

   5.490 ден.
   со ДДВ