Апарат за отстранување на влакна AD 9608
   Апарат за отстранување на влакна AD 9608
   Апарат за отстранување на влакна AD 9608
   Апарат за отстранување на влакна AD 9608
   Апарат за отстранување на влакна AD 9608

   Апарат за отстранување на влакна AD 9608

   Напиши рецензија (0)
   849 ден.
   со ДДВ
   Распродадено

   Кружен отстранувач на влакна

   Модерен дизајн

   Ергономска рачка

   Напојување: Адаптер-полнач

   Вклучува четка за чистење на главата

   Наменет за чистење туфки од ткаенини

   облека

   ќебиња

   драпери…

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   13082

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Апарат за отстранување на влакна AD 9608

   16 други производи во иста категорија:

   Апарат за отстранување на влакна AD 9608

   849 ден.
   со ДДВ