Апарат за отстранување на влакна MS 9610
   Апарат за отстранување на влакна MS 9610
   Апарат за отстранување на влакна MS 9610

   Апарат за отстранување на влакна MS 9610

   Напиши рецензија (0)
   299 ден.
   399 ден.
   Заштеди 100 ден.
   со ДДВ
   Распродадено

   Кружен отстранувач на влакна

   Напојување: батерии 2хАА

   Наменет за чистење туфки од ткаенини

   облека

   ќебиња

   драпери…

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   23405

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Апарат за отстранување на влакна MS 9610

   16 други производи во иста категорија:

   Апарат за отстранување на влакна MS 9610

   299 ден.
   399 ден.
   Заштеди 100 ден.
   со ДДВ