Масажер за нозе MESKO MS 2152
   Масажер за нозе MESKO MS 2152
   Масажер за нозе MESKO MS 2152
   Масажер за нозе MESKO MS 2152
   Масажер за нозе MESKO MS 2152
   Масажер за нозе MESKO MS 2152

   Масажер за нозе MESKO MS 2152

   Напиши рецензија (0)
   3.119 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Моќност: 75 W

   Заменливи додатоци за масажа: 3

   Ролери за масажа на рефлексните точки на стапалото:4

   Инфрацрвен дел за топла масажа

   Три типа на масажа

   Со меури, вибрации и сува масажа

   Воздушни балони за меур-масаж

   Одржување на температурата на водата

   Капак за заштита против прскање

   Индикатор за нивото на водата

   Безбедносни не лизгачки ногарки

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   24779
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Масажер за нозе MESKO MS 2152

   16 други производи во иста категорија:

   Масажер за нозе MESKO MS 2152

   3.119 ден.
   со ДДВ