Апарат за потшишување ADLER AD 2818
   Апарат за потшишување ADLER AD 2818
   Апарат за потшишување ADLER AD 2818
   Апарат за потшишување ADLER AD 2818
   Апарат за потшишување ADLER AD 2818

   Апарат за потшишување ADLER AD 2818

   Напиши рецензија (0)
   1.499 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Глава/Ножеви: нерѓосувачки челик

   Должини на шишање: 24

   Краток чешел: 3-15mm

   Долг чешел: 18-30mm

   Апаратот може да се користи додека се полни

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   17826
   25 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Апарат за потшишување ADLER AD 2818

   2 други производи во иста категорија:

   Апарат за потшишување ADLER AD 2818

   1.499 ден.
   со ДДВ